НОВИНИ КЛУБУ

«Сокіл» - «Білий Барс» 5:4 ОТ. «Сокіл» перемагає в напруженому матчі

6 лютого «Сокіл» вдома приймав білоцерківцев.

Рахунок в матчі відкрив «Сокіл». Шайба на рахунку Савелія Малетіна, якому асистували Ступак та Олендаренко. «Барс» швидко рахунок зрівняв. Сергій Бабинець з передачі Гребеника зробив рахунок 1:1.

У другому періоді «Сокіл» робить рахунок 2:1. Єгор Курбатов, з передачі Олендаренко та Павленко закинув шайбу.

У третьому періоді на глядачів чекало багато голів. Спочатку Артем Гребеник з передачі Благого зрівнює рахунок. А у наступній атаці Денис Гончаренко знову виводить «Сокіл» вперед 3:2. Передача на рахунку Гільманова. І знову миттєво Барси зрівнюють рахунок. Благому асистував Бабинець, коли той зрівняв рахунок. А вже згодом Владислав Брага вивів «Білий Барс» вперед. Після цього «Сокіл» провів заміну воротаря, Кубрицький змінив Дубровського. «Сокіл» зрівняв рахунок за п'ять хвилин до кінця третього періоду. Зробив це Антон Рубан з передачі Гільманова.

За рахунку 4:4 гра перейшла в овертайм. Де за 14 секунд до його завершення Віталій Андрейків з передачі Рубана закинув переможну для «Сокола» шайбу.

ХК «Сокіл» (Київ) - ХК «Білий Барс» (Біла Церква) 5:4 ОТ (1:1; 1:0; 2:3;1:0)
06.02.2021. Київ. ЛК АТЄК. Матч №126, 32 тур
Судді: В. Качан, Є. Мінцевич, Т. Чермашенцев

«Сокіл» (8): 80. Дубровський (00:00-43:22) (30. Кубрицький (43:22-60:00));

«Білий Барс» (12):

Шайби: 07:50 Малетін (Олендаренко, Ступак, 1:0 - більш.), 11:49 Бабінець (Гребеник, 1:1), 36:02 Курбатов (Павленко, 2:1), 40:51 Гребеник (Благий, 2:2), 40:58 Гончаренко (Гільманов, 3:2), 42:17 Благий (Бабінець, 3:3), 43:22 Брага (Ядловський, 3:4), 54:20 Рубан (Гільманов, 4:4), 64:46 Андрейків (Рубан, 5:4)

штраф: 8 (0+6+2+0) - 12 (4+6+2+0)
кидки: 27 (5+14+6+2) - 20 (2+6+9+3)