НОВИНИ КЛУБУ

«Маріуполь» - «Сокіл» 5:6 Б. «Сокіл» перемагає в надгольовому матчі

14 лютого «Сокіл» у 34-турі Чемпіонату УХЛ грав з ХК «Маріуполем».

Вже в першому періоді «Сокіл» відкрив рахунок у зустрічі і повів у рахунку. У більшості відзначився Антон Рубан, якому асистували Олендаренко та повернувшийся після ушкодження Німенко. «Маріуполь» зусиллями Кирила Грудусова рахунок зрівняв. З передачі Ложкіна він закинув в ближній кут воріт Георгія Дубровського.

У другому періоді «Сокіл» знову першим вийшов вперед. Єгор Кузьменко з передачі Міхнова і Рубана у більшості закинув шайбу. Проте, Микита Коваленко миттєво рахунок зрівняв. І знову у більшості відзначився «Сокіл» Павло Голубич на п'ятаку виявився найспритнішим, в асистентах Рубан та Кузьменко. Але на другу перерву команди пішли за рахунку 3:3. Віталій Кудрін вийшов один на один з Дубровським і переграв його.

У третьому періоді з передачі Олендаренко шайбу закинув Богдан Ступак. А потім «Маріуполь» зрівняв рахунок. Відзначився Дмитро Лихачов з передачі Корчохи та Зайцева. І за дві хвилини до кінця періоду Кирило Градусов робить рахунок 5:4, з передачі Карпенка. Врятував «Сокіл» від поразки в основний час Антон Рубан. Він за 8 секунд до кінця третього періоду з передачі Кузменка та Міхнова зрівняв рахунок.

Гра перейшла в овертайм, який переможця, також не виявив. А в серії післяматчевих кидків кращим виявився «Сокіл». Який і переміг в цій грі.

Наступну гру «Сокіл» проведе знову на виїзді 18 лютого проти херсонського «Дніпра»

ХК «Маріуполь» (Маріуполь) - ХК «Сокіл» (Київ) 5:6 Б (1:1, 2:2, 2:2; 0:0; 0:1)
14.02.2021, Маріуполь. ЛА «Ice Center». Матч №136, 34 тур
Судді: В. Мельничук, А. Кузьмінський, О. Малєй

«Маріуполь»: Дмітрієв (Дуве); Скурихін - Пахмурін, Данило - Гуров, Ложкін - Зуєв, Мельніков - Філімонов; Чердак (К) - Коваленко - Карпенко (А), Ліхачьов - Корчоха - Зайцев, Луговий - Кудрін - Градусов, Тимченко - Мазур - Мостовий

«Сокіл»: 80. Дубровський (30. Кубрицький); 81. Букарев - 22. Голубич, 9. Олендаренко - 53. Андрейків, 3. Платонов; 77. Рубан - 71. Кузьменко - 78. Міхнов (А), 23. Малетін - 8. Ступак - 70. Німенко (А), 5. Гільманов - 44. Смірнов - 18. Гончаренко, 24. Коржилецький - 76. Курбатов - 19. Павленко.

Шайби: 07:41 Рубан (Олендаренко, Німенко, 0:1 - більш.), 12:27 Градусов (Ложкін, 1:1), 22:39 Кузьменко (Міхнов, Рубан, 1:2 - більш.), 23:16 Коваленко (Чердак, 2:2), 33:12 Голубич (Рубан, Кузьменко, 3: -більш.), 35:35 Кудрін (3:3), 41:56 Ступак (Олендаренко, 3:4), 44:07 Ліхачьов (Зайцев, Корчоха, 4:4), 58:50 Градусов (Карпенко, Луговий, 5:4), 59:50 Рубан (Кузьменко, Міхнов, 5:5)

штраф: 12 (4+8+-) - 6 (4+2+-)
кидки: 29 (9+8+8+4+0) - 30 (10+7+12+1+0)