НОВИНИ КЛУБУ

«Дніпро» (Херсон) - «Сокіл» (Київ) 3:2 Б. «Сокіл» поступається в напруженому матчі

18 лютого Сокіл повів виїзну гру 35-го туру Чемпіонату УХЛ

Перший періоду зустрічі виявився безгольовим. Відкрити рахунок вдалося господарям майданчика в другому періоді. Олексій Болотін виявився найспритнішим на вкиданні в середній зоні і вибіг один на один з Кубрицьким і переграв його. На другу перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь Дніпра.

Зрівняти рахунок у матчі «Соколу» вдалося в середині третього періоду. В більшості, Антон Рубан з передачі Павленка та Смірнова закинув шайбу. На останній хвилині третього періоду Антон Рубан перехопив шайбу і віддав пас Феліксу Морозову який і переправив шайбу у пусті ворота херсонської команди. Але Дніпру вдалося закинути шайбу за три секунди до кінця періоду, її автором став Євген Гасніков. І з рахунком 2:2 команд, чекав овертайм, який також не виявив переможця. В серії післяматчевих кидків все той же Гасніков приніс Дніпру довгоочікувану перемогу.

Далі на «Сокіл» чекає матч на виїзді 20 лютого 2021 року (субота) з «Кременчуком».