НОВИНИ КЛУБУ

«Кременчук» - «Сокіл» 1:3. «Сокіл» перемагає в останній грі виїзної серії.

20 лютого «Сокіл» в гостях грав з чинним Чемпіоном України.

Рахунок у зустрічі вдалося відкрити саме «Соколу». В середині першого періоду Єгор Курбатов з нульового кута відправив шайбу у ворота Новицького, вивівши «Сокіл» вперед. Попри багато вилучень у складах обох команд перший період так і закінчився з рахунком 1:0 на користь «Сокола».

У другому періоді команди продовжили грати в силовій манері і на контратаках. Варто відзначити гру воротаря «Сокола» Георгія Дубровського, який надійно грав в воротах. Але все ж таки, господарі зрівняли рахунок. Андрій Денискін з передачі Яковлева зробив рахунок у зустрічі 1:1.

На початку третього періоду «Соколу» вдалося вийти вперед. Морозов та Павленко вивели на кидок Єгора Курбатова, який зробив дубль у зустрічі. Ще одну шайбу «Соколу» вдалося закинути у більшості. Павло Голубич з передачі Німенко відзначився у воротах Новицького.

«Сокіл» знову перемагає «Кременчук» і наступну гру вже зіграє на домашній арені і нарешті з глядачами на трибунах!