НОВИНИ КЛУБУ

«Маріуполь» - «Сокіл» 3:0. Хто піде далі у плей-оф вирішиться в наступному матчі.

24 березня відбувся другий матч чвертьфінальної серії між Соколом та Маріуполем.

Господарі розпочали активно гру, володіючи ігровою перевагою. І на першу перерву пішли за рахунку 1:0 на свою користь. У більшості Нікіта Зуєв з передачі Кудріна закинув шайбу у ворота «Сокола», які захищав Георгій Дубровський.

У другому періоді попри велику кількість обопільних атак закинутих шайб не було і доля поєдинку перейшла вирішуватись у третій період. В третьому періоді Іван Кудрін точним кидком робить рахунок 2:0 на користь «Маріуполя». Остаточний рахунок встановив Роберт Корчоха, який відправив шайбу у пусті ворота «Сокола». 3:0 на користь «Маріуполя».