НОВИНИ КЛУБУ

«Сокіл» - «Маріуполь» 4:0. «Сокіл» виграє серію.

26 березня відбулась третя гра у серії до двох перемог.

«Сокіл» вже на перших хвилинах зустрічі забив швидкий гол. Андрій Смірнов закинув шайбу з передачі Гільманова. А невдовзі Фелікс Морозов був спритнішим на п'ятаку Маріупольців. Після першого періоду рахунок у зустрічі був 2:0 на користь «Сокола».

У другому періоді «Сокіл» продовжив нарощувати перевагу. Спочатку Віталій Андрейків з передачі Ступака робить рахунок 3:0, а потім Кузьменко асистував Дмитру Німенку, котрий зробив рахунок 4:0. І саме за цього рахунку команди пішли на другу перерву.

У третьому періоді команди почали грати в жорсткий хокей з багатьма силовими прийомами. А закинутих шайб більше не було. Тим самим «Сокіл» довів гру до перемоги.

Отож, «Маріуполь» завершує сезон, «Сокіл» йде далі. У полуфінальній серії він зіграє з «Кременчуком», де і пройдуть перші два матча серії.