НОВИНИ КЛУБУ

«Кременчук» – «Сокіл» 4:5. «Сокіл» перемає у напружененому матчі

2 квітня відбувся другий матч полу фінальної серії між командами

Команди знову обережно розпочали гру. Вже на п’ятій хвилині першого періоду «Соколи» провели атаку і Німенко та Смірнов вивели на кидок Умеда Гільманова, який відкрив рахунок у зустрічі. На цьому «Сокіл» не спинився. Кузьменко та Рубан розпочали стрімку атаку яку завершив Андрій Міхнов. 2:0 на користь «Сокола» після першого періоду.

У другому періоді «Сокіл» продовжив нарощувати відрив у рахунку. Андрій Смірнов з передачі Гільманова та Німенка, у більшості, зробив рахунок 3:0 на користь «Сокола». А вже після цього Ярослав Панченко закинув свою першу шайбу у плей-оф. Асистували йому Гончаренко та Малєтін. Господарі спромоглися закинути лише одну шайбу. Віктору Тютченку асистував Григорян. На другу перерву команди пішли за рахунку 4:1 на користь киян.

На початку третього періоду Давид Григорян з передачі Гриценко робить рахунок 2:4. А в наступній атаці Дмитро Орлов з передачі Бойових скорочує рахунок для Кременчука до мінімуму, 3:4. Проте, «Сокіл» знову зумів відновити перевагу у дві шайби. У сольному проході шайбу закинув Богдан Ступак. За 39 секунд до кінця періоду Олександр Коробов робить рахунок 4:5 і цей рахунок став остаточний.

Серія переїджає до Києва. «Сокіл» вийшов у цій серії вперед 2:0. Наступні два матчі пройдуть у 5 та 7 квітня, без глядачів