НОВИНИ КЛУБУ

«Сокіл» - «Кременчук» 4-3 ОТ. «Сокіл» виходить в ФІНАЛ!!!

7 квітня відбувся четвертий матч півфінальної серії

Перший період «Сокіл» почав зі швидкого голу. У більшості Артур Чолач з передачі Курбатова та Олендаренка відкрив рахунок у зустрічі. Другий гол «Сокіл», також, закинув у більшості. Голубич та Белинський асистували Богдану Ступаку.

Відігрався «Кременчук» у другому періоді і також у більшості. Спочатку при грі 4 на 3 Всеволод Толстушко закинув першу шайбу «Кременчука». А невдовзі, Владислав Грицьких з передачі Дубініна та Орлова зрівняв рахунок.

У третьому періоді «Кременчуку» вдалося вийти вперед. Дмитро Орлов з передачі Коробова та Толстушка закинув шайбу. «Сокіл» зміг відігратися. Знову у більшості закинув Артур Чолач, асистував йому Андрейків. За рахунку 3:3 гра перейшла в овертайм.

У овертаймі Умед Гільманов з передачі Міхнова та Олендаренка вивів «Сокіл» у ФІНАЛ чемпіонату УХЛ.