new_shapka.jpg

НОВИНИ ХОКЕЮ

90 років з дня народження Ігора Олексійовича Шичкова

21 лютого мав би відзначати свій ювілей екс-гравець та тренер «Сокола»

Ігор Олексійович Шичков — хокеїст і тренер. Заслужений працівник фізичної культури і спорту України (2008).

Весь свій життєвий шлях Ігор Олексійович присвятив хокею, пройшовши всі сходинки спортивного життя: від дитячо-юнацької спортивної школи до виступів в команді майстрів та успішної тренерської кар'єри. Народився і виріс у Горькому в родині робітників. Вихованець місцевої спортивної школи «Динамо». 1963 року перейшов на тренерську роботу, готував команду «Торпедо» (м. Горький) до сезону. Але керівництво «Торпедо», на посаду старшого тренера, призначило іншого фахівця і Ігор Шичков вирішив піти з команди. Саме в цей час у Києві створювали хокейний клуб, а очолив його Дмитро Богінов — колишній наставник горьківської команди. Протягом шести років був помічником старшого тренера, у перші півсезона доводилося і грати на хокейному майданчику. 1969 року Богінов залишив «Динамо», а Шичков став керманичем київської команди.

Ігор Шичков золотими літерами вписав своє ім'я в історію українського хокею, ставши одним із його засновників. З далекого 1963 року, коли він приїхав до Києва ще в якості гравця, і до останнього дня Ігор Шичков працював на благо українського хокею. Під керівництвом Шичкова були виховані не один десяток кваліфікованих хокеїстів, які відстоювали честь України на міжнародній арені.

Після втрати таких людей чітко розумієш, що по порядності, професіоналізму, відношенню до справи, чесності та надійності мало хто міг зрівнятися з ними. У нинішньому житті, в хокеї таких людей все менше і менше!

Пошук