new_shapka.jpg

НОВИНИ ХОКЕЮ

Костянтин Симчук: «Нам би всім хотілося добитися чесних виборів і зміни статуту ФХУ»

Іменитий український хокеїст зазначив, що в ФХУ давно необхідні зміни

У минулому відомий воротар збірної України, а сьогодні директор і один з тренерів київського «Сокола» Костянтин Симчук висловився про ситуацію навколо виборів президента Федерації хокею України і загальний вплив ФХУ на стан нашого хокею:

«У цьому році вибори президента Федерації хокею України і у нас з'явилася можливість поміняти щось, перевернути сторінку ... На мій погляд, з минулими невдачами в виступах нашої збірної і розвитком всього українського хокею.

Але, чомусь, перед самими виборами одного з претендентів - Олексія Житника, олімпійського чемпіона, людини яку поважають і в Україні, і взагалі в хокейному світі - його, скажімо так, викинули з черги. Не знаю, для чого це було зроблено. На мій погляд, керівник, який хоче бачити, хоче щось будувати, робити, напевно він би закрив очі на якісь помилки при подачі документів, хоча ці помилки ніхто і не робив, не знає про них. Тим більше, якщо у нас беруть участь всього два претенденти на пост президента Федерації.

Звичайно, ми всі обурені, насправді ми давно вже чекаємо якихось змін. І не тільки спортсмени, ветерани, ті люди, які бачать всі проблеми збірної зсередини, а й батьки, вся хокейна громадськість, клуби.

Як ми знаємо, зараз вони подали ультиматум на Міністра з питань спорту, щоб він приймав якісь заходи. Зовсім недавно, шістдесят п'ять хокеїстів наших - учасників олімпійських ігор, чемпіонатів світу - подали ноту недовіри керівникам Федерації хокею України.

Тому нам би всім хотілося добитися чесних виборів і зміни статуту ФХУ. Зрештою ми живемо зараз не в Радянському союзі, слава Богу, а вже пройшло достатньо часу, щоб нам хоч якось перебудуватися.

Я сподіваюся на громадську думку, я сподіваюся на підтримку громадськості, тому що, на жаль, достукатися до керівництва Федерації практично неможливо».

Костянтин Симчук - дворазовий чемпіон України, володар Кубка Шпенглера, учасник Зимових Олімпійських ігор-2002, учасник 6-ти чемпіонатів світу в елітному дивізіоні, виступав у Суперлізі і КХЛ, зізнавався кращому хокеїстом України 2005-го року. В якості тренера Костянтин Симчук працював в «Білому Барсі», «Дженералз», «Соколі», а також у молодіжній та національній збірних України.

Джерело: хSPORT

Пошук