new_shapka.jpg

НОВИНИ КЛУБУ

«Маріуполь» - «Сокіл» 2:4. «Сокіл» втретє в сезоні перемагає «Маріуполь».

Сьогодні, 24 грудня, в Маріуполі матчем між «Маріуполем» і «Соколом» продовжився 20-й тур регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч.

Перший період команди почали без особливо небезпечних моментів, але з великою кількістю позиційних атак. Тільки в другій половині періоду клуби стали активніше грати в атаці, що відразу ж вилилося в голи. Спочатку Скурихин в більшості відкрив рахунок в матчі, а лише через 5 секунд Рубан результативно відповів і зрівняв рахунок на табло.
У другій двадцятихвилинці знову першу половину періоду команди відіграли без закинутих шайб. "Соколята" у другому періоді виглядали впевненіше, що на екваторі матчу дало свої результативні плоди - Павленко прошив Дуве і вивів свою команду вперед.
У третьому відрізку зустрічі "чайки" зусиллями Бондаренко зрівняли цифри на табло, але рівним рахунок протримався недовго. Кузьменко втретє розписався в воротах Дуве і вдруге вивів киян вперед. Результативну крапку в матчі поставив Міхнов, який оформив четверту шайбу в ворота «Маріуполя» і записав в актив «Сокола» третю перемогу поспіль

Пошук