НОВИНИ КЛУБУ

«Дніпро» - «Сокіл» 0:3. Четверта поспіль перемога нашої команди

Сьогодні, 26 грудня, між херсонським «Дніпром» і київським «Соколом» відбувся матч 21-го туру чемпіонату УХЛ.

«Сокіл» ударно провів перший період, заволодівши перевагою вже на п'ятій хвилині матчу. Денис Гончаренко закинув шайбу і відкрив рахунок в матчі. До кінця першого періоду ще по шайбі закинули Антон Рубан і Умед Гільманов, забезпечивши «Соколу» перевагу перед перервою.

У другій двадцятихвилинці "щуки" більш злагоджено діяли в обороні і стали агресивнішими атакувати, але відіграти хоча б одну пропущену шайбу в другому періоді у них не вдалося, а на перерву клуби пішли з таким же рахунком - 0:3.
У третьому відрізку зустрічі вболівальники також не побачили закинутих шайб. Херсонці всі сили кинули на те, щоб відігратися і зробити другий вольовий камбек поспіль, але «Сокіл» не дозволив "щукам" часто турбувати Кубрицького і допомогли записати своєму голкіперу четвертий "сухар" в поточному розіграші УХЛ.

ХК «Дніпро» (Херсон) - МХК «Сокіл» (Київ) 0:3 (0:3, 0:0, 0:0)
26.12.2020. Херсон. ЛА «Фаворит-Арена». Матч №81, 21 тур
Судді: А. Корепанов, А. Береговенко, Т. Чермашенцев

«Дніпро» (26): 30. Хомутов (2) (Петров); 2. Дорофеєв - 26. Ратушний (18), 22. Бєлоусов - 29. Декало, 4. Афанасьєв (К) - 72. Матусевич (2), 17. Мельник - 55. Ніконов; 8. Швецов - 9. Гасніков (А) - 83. Вишняков, 10. Янішевський (А) - 21. Крисанов - 18. Воробйов, 15. Панасенко - 25. Чернишенко (2) - 86. Каракулько (2), 87. Целогородцев - 67. Брага - 97.Тимченко.

«Сокіл» (18): 30. Кубрицький (Пеленський); 9. Олендаренко (2) - 22. Голубич, 28. Сисак - 3. Платонов (3), 76. Фірсов - 13. Белінський, 2. Васильєв - 24. Коржилецький; 77. Рубан - 71. Кузьменко - 78. Міхнов (А), 17. Морозов (К) - 8. Ступак - 19. Павленко,
5. Гільманов - 44. Смірнов (2) - 14. Середницький (10), 18. Гончаренко - 96. Панченко - 25. Сиротенко (2).

Шайби: 05:10 Гончаренко (Кузьменко, Сиротенко, 0:1), 13:02 Рубан (Міхнов, Голубич, 0:2), 17:38 Гильманов (Гончаренко, Смирнов, 0:3)
штраф: 26 (2+4+20) - 18 (0+2+16)
кидки: 17 (1+8+8) - 43 (18+19+6)

Таким чином, «Сокіл» оформив четверту перемогу поспіль і готується до матчу з лідером чемпіонату Донбасом, який відбудеться також на виїзді 29 грудня.