НОВИНИ КЛУБУ

«Донбас» – «Сокіл» 4:5 Б. «Сокіл» у супер видовищній грі переміг

29 грудня відбувся останній для «Сокола» матч в 2020 році

«Сокіл» вже на першій хвилині першого періоду відкрив рахунок. Фелікс Морозов скористався передачею Павленка. З рахунком 1-0 на користь Сокола і закінчився перший період.

Донбас» відігрався на старті другого періоду зусиллями Монса. І вже за три хвилини Донбас» повів у рахунку 2-1. Шайба на рахунку Казаковцева. Проте, в середині періоду Єгор Кузьменко рахунок зрівняв. Але скориставшись більшістю Донбас» знов повів у рахунку, шайбу закинув Пилип Пангелов-Юлдашев. «Сокіл» встиг відповісти і на цю шайбу, за три хвилини до кінця періоду, Андрій Міхнов віддвав майстерний пас на Антона Рубана, який зробив рахунок 3-3.

Виявляти переможця команди продовжили в третьому періоді. І вже за п’ять хвилин до його кінця сокіл закинув четверту шайбу. Вона на рахунку Андрія Міхнова. Але за хвилину до кінця періоду, знявши воротаря, Донбас» зрівнює рахунок, 4-4. Пангелов-Юлдашев оформив дубль. Гра перейшла в овертайм.

В овертаймі Донбас» мав нагоду відзначитися, але Дмитро Кубрицький відбив штрафний кидок Бірюкова. Після напружених п’яти хвилин гра перейшла у серію післяматчевих кидків, де Дмитро Кубрицький відбив всі кидки Донбас», а Олександр Павленко і Антон Рубан реалізували свої спроби.

«Сокіл» переміг у Донбас» і йде на новорічну паузу в чемпіонаті на другому місці маючи в своєму активі 5 очок.

ХК «Донбас» (Донецьк) – МХК «Сокіл» (Київ) 4:5 Б (0:1, 3:2, 1:1, 0:0, 0:1)
Дружківка. ЛА «Альтаїр». Матч №85, 22 тур
Судді: О. Серебряков, А. Кузьминский, О. Пономарь

«Донбас» (6): 29. Трифонов (Дьяченко); 58. Пангелов-Юлдашев (К) – 44. Журавльов (2), 43. Кобелєв (2) – 33. Кожевников, 55. Тунхузін – 52. Колесніковс; 90. Казаковцев (2) – Туркін (А) – 32. Монс, 96. Шишлянніков – 81. Бірюков –36. Сігарьов, 9. Лялька (А) – 77. Буценко – 8. Разумов, 27. Мільохін – 12. Карамнов – 14. Костіков.

«Сокіл» (8): 30. Кубрицький (Пеленський); 9. Олендаренко – 22. Голубич, 28. Сисак – 3. Платонов, 76. Фірсов – 13. Бєлінський (2), Васильєв – 8. Ступак; 77. Рубан – 71. Кузьменко – 78. Міхнов (А) (2), 17. Морозов (К) – 37. Пойманов – 19. Павленко, 5. Гильманов – 44. Смирнов – 18. Гончаренко, 14. Середницький – 96. Панченко (2) – 25. Сиротенко (2).

Шайби: 00:34 Морозов (Павленко, 0:1), 20:28 Монс (Пангелов-Юлдашев, 1:1), 23:15 Казаковцев (Туркін, 2:1), 30:56 Кузьменко (2:2), 33:44 Пангелов-Юлдашев (Лялька, 3:2 - більш.), 37:46 Рубан (Міхнов, 3:3), 55:06 Міхнов (Рубан, 3:4), 59:21 Пангелов-Юлдашев (Сигарьов, Буценко, 4:4)

штраф: 6 (2+4+0+0+0) - 8 (0+4+2+2+0)
кидки: 28 - 26

Наступну гру «Сокіл» проведе вже 5-го січня проти Кременчука на виїзді.