НОВИНИ КЛУБУ

«Кременчук» – «Сокіл» 3:2 Б. «Сокіл» поступається «Кременчуку» на виїзді.

5 січня «Сокіл зустрічався з Кременчуком в 23-му турі Чемпіонату УХЛ.

Перший період закінчився перевагою «Соколят 1:0. Шайбу у більшості з передачі Кузменка та Олендаренка закинув Антон Рубан.

«Кременчук» зміг відігратися вже в другому періоді, також граючи в більшості. Ілля Бабрусєв скористався передачею Ворони. А вже під кінець періоду Бабрусєв асистував Андрію Денискіну, який зробив рахунок 2:1 на користь Кременчука.

Зрівняти рахунок «Сокіл» зумів тільки за 10 секунд до кінця третього періоду. Граючи в більшості, за киян відзначився Андрій Смірнов з передачі Міхнова та Рубана.

В овертаймі у «соколят» були моменти, аби закинути шайбу, проте суперник не дав цього зробити. Переможець визначився у серії післяматчевих кидків, де Ілля Смірнов приніс перемогу «Кременчуку».

ХК «Кременчук» (Кременчук) - ХК «Сокіл» (Київ) 3:2 Б (0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 1:0)
05.01.2021. Кременчук, ЛА «Айсберг». Матч №89, 23 тур
Судді: А. Перетятько, М. Качура, І. Лисун

«Кременчук» (18): 99. Давлетшин (33. Гордюшин); Яковлєв - Варава, Бабрусьов - Григорян, Хрішпенц - Александров, Алексюк - Грицьких; Коробов - Смирнов - Денискин (А), Созонов - Серанов - Орлов, Савицький - Пукс (К) - Тютченко, Савченко - Гриценко (А) - Ворона.

«Сокіл» (18): 30. Кубрицький (Пеленський); 9. Олендаренко (2) - 22. Голубич, 28. Сисак (2) - 3. Платонов, 76. Фірсов (2) - 13. Бєлінський, 2. Васильєв - 24. Коржилецький; 77. Рубан - 71. Кузьменко (2) - 78. Міхнов (2), 17. Морозов (К) (4) - 37. Пойманов - 19. Павленко, 18. Гончаренко - 44. Смирнов (2) - 25. Сиротенко, 14. Середницький - 8. Ступак - 96. Панченко.

Шайби: 03:01 Рубан (Олендаренко, Голубич, 0:1), 29:25 Бабрусьов (Ворона, Савченко, 1:1), 36 :48 Денискін (Бабрусьов, 2:1), 59:48 Смірнов (Рубан, Міхнов, 2:2)

штраф: 18 (2+10+4+2+0) - 18 (4+8+4+2+0)
кидки: 41 (13+16+10+2+0) - 29 (10+9+8+2+0)