НОВИНИ КЛУБУ

«Краматорськ» – «Сокіл» 2:4. «Сокіл» перемагає «Краматорськ» на виїзді

10 січня «Сокіл» грав в гостях з «Краматорськом».

«Сокіл» з першого періоду заволодів ігровою ініціативою і у сольному проході в середині першого періоду Андрій Міхнов відкрив рахунок. Отримавши більшість, «Сокіл» зробив рахунок 2:0, у тому ж першому періоді. Антон Рубан скористався передачею Міхнова та Смірнова.

В другому періоді «Сокіл» продовжив тиснути на господарів. І це принесло свої дивіденди. Андрій Смірнов з передачі Гончаренка та Гільманова зробив рахунок 3:0 на користь киян. А невдовзі, Андрій Смірнов оформив дубль з передачі Міхнова та Олендаренко. На другу перерву команди пішли за рахунку 4:0 на користь Соколу.

В третьому періоду господарям нарешті вдалося закинути Дмитру Кубрицькому. З передачі Пахмуріна, Едуард Гринь зробив рахунок 1:4. На останній хвилині Павло Таран з передачі Гриня встановлює остаточний рахунок – 2:4.

«Сокіл» здобув чергову перемогу в Чемпіонаті УХЛ і готується до наступної гри проти «Білого Барсу», яка відбудеться 13 січня в Білій Церкві.

ХК «Краматорськ» (Краматорськ) - ХК «Сокіл» (Київ) 2:4 (0:2, 0:2, 2:0)
10.01.2021. Дружківка, ЛА «Альтаїр». Матч №96, 24 тур
Судді: В. Качан, А. Пономар, А. Кузьминский

«Краматорськ» (6): Шевчук (Короваєв); Таран - Пахмурін, Люлчук - Воронін, Зуєв - Панков; Гринь (А) - Ковальов - Сурсов, Геворкян - Золотухін - Жуйкін (А), Халін - Карпенко (К) - Кривошапкін, Гринкевич.

«Сокіл» (6): 30. Кубрицький (33. Пеленський); 28. Сисак - 3. Платонов, 9. Олендаренко - 22. Голубич, 53. Лисенко - 13. Бєлінський, 88. Сушков - 2. Васильєв; 17. Морозов (К) - 71. Кузьменко - 19. Павленко, 77. Рубан - 96. Панченко - 78. Міхнов (А), 18. Гончаренко - 44. Смірнов - 5. Гільманов, 24. Коржилецький - 37. Пойманов - 25. Сиротенко.

Шайби: 11:16 Міхнов (Панченко, 0:1), 12:49 Рубан (Смирнов, Міхнов, 0:2), 24:36 Смирнов (Гільманов, Гончаренко, 0:3), 34:10 Смирнов (Олендаренко, Міхнов, 0:4), 52:26 Гринь (Сурсів, Ковальов,1:4), 59:08 Таран (Гринь, Ковальов,2:4)

штраф: 6 (0+2+4) - 6 (0+6+0)
кидки: 26 (7+8+11) - 27 (11+10+6)