НОВИНИ КЛУБУ

«Сокіл» поступається 1:3 «Білому Барсу» в Білій Церкві

13 січня в Білій Церкві «Сокіл» зустрічався з «Білим Барсом».

Початок гри залишився за «Соколом. Антон Рубан з передачі Міхнова та Кузьменка вивів киян вперед. Проте, Барси відгралися ще до завершення першого періоду. Артем Грабовецький з передачі Ружникова зробив рахунок 1-1.

Другий період команди розпочали граючи в атакуючий хокей на зустрічних курсах. «Білий Барс» скористався своїм моментом і повів у рахунку. Роман Благий з передачі Бабинця і Ружникова переграв Кубрицького. У Фелікса Морозова була нагода зрівняти рахунок, але він не реалізував штрафний кидок.

В третьому періоду білоцерківці роблять рахунок 3:1. Роман Благий з передачі Бабинця робить дубль і встановлює остаточний рахунок.

Цим матчем «Сокіл» завершив виїзну серію ігор і наступний матч проведуть вже на своїй арені 17 січня проти «Крижаних Вовків».

ХК «Білий Барс» (Біла Церква) - ХК «Сокіл» (Київ) 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
13.01.2021. Біла Церква. ЛСК «Льодовий стадіон». Матч №98, 25 тур
Судді: А. Севрук, Є. Мінцевич, О. Дзюба

«Білий Барс» (12): Кучер (Полгороднік); Грицюк - Кравець, Ядловський (А) - Логач, Гребеник (А) - Будько, Трошкін - Собко; Благой (К) - Качан - Бабинець, Грабовецький - Ружников - Бородай, Удовиченко - Брага - Лєсников, Петрошенко - Мороз - Тищенко.

«Сокіл» (6): 30. Кубрицький (33. Пеленський); 88. Сушков - 13. Бєлінський, 28. Сисак - 3. Платонов (2), 9. Олендаренко - 32. Лисенко (2), 14. Середницький - 2. Васильєв; 77. Рубан - 71. Кузьменко - 78. Міхнов, 18. Гончаренко - 19. Павленко - 17. Морозов, 5. Гільманов (2) - 44. Смірнов - 96. Панченко, 37. Пойманов - 8. Ступак - 25. Сиротенко.

Шайби: 03:10 Рубан (Міхнов, Кузьменко, 0:1), 3:10; 07:45 Грабовецький (Ружніков, 1:1 - більш.), 23:25 Благий (Ружніков, 2:1), 43:32 Благий (Бабинець, 3:1)

штраф: 12 (4+4+4) - 6 (4+0+2)
кидки: 19 (9+5+5) - 33 (8+13+12)