COM_CONTENT_TITLE

 
Sokil logo 2004 Sokil logo 2004 Sokil logo 2004
«Сокіл» 2004 «Сокіл» 2005 «Сокіл» 2006
 
«Сокіл» 2007
«Сокіл» 2008
«Сокіл» 2009
 
«Сокіл» 2010 «Сокіл» 2011-12 «Сокіл» 2013

ПІБ ДР Зріст Вага Хват
        воротарі
1 ПОРОХНИЦьКИЙ Артем 11.07.2006     лівий
20  СЕМЕХА Ілля 13.03.2006 146 35 лівий
30 ЕПІФАНОВ Юрій 13.03.2006     лівий
         захисники
2 САВОНІК Андрій 20.10.2006 152 40 лівий
3 СКОРОХОД Дмитро 27.10.2006 148 38 лівий
5 КРАСНОЩОК Ігор 12.12.2006 148 38 лівий
15 КАМ'ЯНИЙ Всеволод 06.02.2007     лівий
19 ДЗЮБЕНКО Глеб 09.06.2006     лівий
24 БОНДАРЕВ Микита 24.09.2006     лівий
26 МОРГУН Ілля 31.05.2006     лівий
28 ДМИТРЕНКО Дмитро 22.01.2006     лівий
29 ТИСАК Леонід 12.06.2006     лівий
        нападники
4 АВРАМЕНКО Ярослав 21.01.2006     лівий
6 ЖУРАВКОВ Володимир 06.10.2006     лівий
7 БОДНАР Микита
10.06.2006 150 35 лівий
8 ЗАРУДНИЙ Євген 08.08.2006 158 40 лівий
9 ЖАБУР Кирило 29.06.2006 152 37 лівий
10 БОЙКО Юрій 06.10.2006 140 31 лівий
11 ЦЕНЦЕУС Гліб 29.03.2006 158 40 лівий
12 НОСОВ Юрій 18.04.2006 160 38 лівий
13 КАРПАЧЬОВ Володимир 31.08.2007     лівий
14 СТЕМБЛІВСЬКИЙ Артем 22.06.2006 154 50 лівий
16 СОСІН Владислав 14.04.2006 154 46 лівий
18 СОКОЛЕНКО Антон 11.09.2006 142 35 лівий
21 ЛЮБІМОВ Олександр 11.10.2007 146 40 лівий
22 БРОНДУКОВ Іларіон 17.11.2006 152 50 лівий
23 ХОДИРЕВ Богдан 23.10.2007     лівий
25 РОССТАЛЬНИЙ Герман 29.06.2006 154 45 лівий
34 ЛЕВЧЕНКО Сергій 23.04.2006     лівий

 

КЛІМЕНТЬЄВ Сергій Володимирович
Тренер (команда 2004 р.н.)

2004 р.н.

   

ЮЛДАШЕВ Раміль Раілевіч
Тренер (команда 2005 р.н.)

2005 р.н.

   

САВЧЕНКО Андрій Миколайович
Старший тренер (команда 2006 р.н.)

10.07.1972 р. (м. Київ)

Майстер спорту України міжнародного класу

Вихованець СДЮШОР «Сокіл» (Київ)

Освіта вища. Київський Університет Фізичної Культури і Спорту (1993), Вища Школа Тренерів (Университет ім. Лесгафта в Санкт Петербурзі) з відзнакою (2010).

Досягнення: призер молодіжної першості СРСР (1987/88), срібний призер чемпіонату Європи в складі молодіжної збірної СРСР (1989), шестиразовий чемпіон України у складі ХК «Сокіл» (Київ), дворазовий чемпіон України у складі ХК «Беркут» (Київ), переможець Універсіади в складі збірної України (1999).

Спортивна кар'єра в клубах Росії: ЦСКА (Москва), Крила Советов (Москва), «Северсталь» (Череповець), в зарубіжних клубах Угорщини, Словенії, Білорусі і Америки. А так само виступав за хокейні клуби України «Сокіл» (Київ), «Беркут» (Київ) та «Білий Барс» (Бровари).

На тренерській роботі з 2008 року, стаж 11 років, досвід роботи з юніорською і молодіжною збірними України.

   

СИМЧУК Констянтин Миколайович
Тренер, тренер воротарів

26.02.1974 г. (м. Київ)

Майстер спорту України міжнародного класу

Вихованець СДЮШОР «Сокіл» (Київ).

Чемпіон України: 1994, 1997. Переможець Кубку Шпенглера: 2005. Кращий хокеїст України: 2005. У 2008 році нагороджений Орденом "За заслуги" III ступеня. Учасник Олімпійських Ігор 2002 і десяти Чемпіонатів Світу.

Виступав за: Сокіл (Київ, Україна) (1993-97, 2000-01, 2009-2012), ШВСМ (Київ, Україна) (1995-96), Спартак (Москва, Росія) (2001-02, 2007-08), Салават Юлаев (Уфа, Росія) (2002-04), Сибір (Новосибірськ, Росія) (2004, 2008-09) Металург (Магнітогорськ, Росія) (2005-06), ХК МВС (Подольськ, Росія) (2006), ЦСКА (Москва, Росія) (2007).

За збірну України провів 59 матчів.

У сезоні 2012-2013 - спортивний директор ХК "Сокіл" (Київ), в сезоні 2013-2014 - тренер воротарів в національній збірній України.

   

МАТВІЙЧУК Олександр Миколайович
Тренер (команда 2007 р.н.)

07.05.1972 г. (г. Киев)

   

ЖАРСЬКИЙ Сергій Сергійович
Тренер (команда 2008 р.н.)

19.10.1991 р. (м. Київ)

Кандидат у майстри спорту

Вихованець СДЮШОР «Сокіл» (Київ).

Чемпіон України серед юніорів у складі СДЮШОР «Сокіл» (Київ)(2007/2008). Кращий бомбардир чемпіонату України серед юніорів.

Чемпіон України у складі ХК «Сокіл» (Київ) (2008/2009). Учасник чемпіонатів світу у складі юніорської (U-18) та молодіжної (U-20) збірних команд України (IIHF Div 1A)

   

ЗОЗОВСКИЙ Владислав Эдуардович
Тренер (команда 2009 р.н.)

04.03.1974 г. (г. Киев)

Мастер спорта.

Воспитанник СДЮШОР «Сокол» (Киев).

Чемпион юношеского первенства СССР (1987/1988), серебряный призер молодежного первенства СССР (1990/1991), двукратный чемпион мира в составе молодежной сборной Украины (группы С,В), чемпион мира в составе национальной сборной Украины (группа С), четырёхкратный чемпион Украины в составе команд: ШВСМ(Киев) и «Сокол» (Киев), чемпион ВЕХЛ в составе «Сокол» (Киев), серебряный призер ВЕХЛ в составе «Сокол» (Киев). Выступал за клубы: ШВСМ (Киев), «Сокол» (Киев), «Нефтехимик» (Нижнекамск), ЕНС «Rostocker» (Германия).

Окончил КГИФКиС

   

ТИМЧЕНКО Вячеслав Николаевич
Тренер (команда 2010 р.н.)

16.08.1971 г. (г. Киев)

Мастер спорта Украины международного класса.

Выступал за киевские команды ШВСМ, ХК «Сокол», ХК «Беркут», в Великобритании играл за «Халл Стингрэйз», в Германии за «Вайсвассер»/«Лаузитцер Фюксе». В Экстралиге Республики Беларусь представлял ХК «Гомель» и ХК «Витебск», в России играл за ХК «Воронеж» и ХК «Нефтехимик». В 2001 году выиграл чемпионат ВЕХЛ и чемпионат Украины в составе ХК «Беркута», в 2007 году завоевал с ХК «Гомель» кубок Беларуси.


В сборной Украины сыграл 91 игру (6 шайб и 12 голевых передач). Провёл 4 матча на Олимпийских играх 2002 года, играл на чемпионатах мира 1994, 2002, 2003, 2005 и 2007 годов. В составе юниорской сборной СССР в 1989 году выиграл чемпионат Европы.

   

МАРКОВСЬКИЙ Дмитро Анатолійович
Тренер (команда 2011-2012 р.н.)

05.07.1975 р.

Майстер спорту міжнародного класу.

Чемпіон ВЕХЛ. Неодноразовий чемпіон України у складі київського «Сокола». Учасник 7 чемпіонатів світу у складі національної збірної України. Чемпіон Універсіади. Має досвід виступу в клубах Північної Америки.

Тренерська кар'єра: Тренерський стаж 8 років.

Головний тренер, тренер професійного клубу ХК «Беркут» (2011-2014 р). Бронзовий призер чемпіонату України 2012 р.

З 2015 р. тренер ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ». Сезон 2015 -2016 трете місце в чемпіонаті України з командою 2001 р.н.

   

ВОВК Денис Олегович
Тренер (команда 2013 р.н.)

31.05.1988 р (м.Київ)

Кандидат у майстри спорту

Вихованець СДЮШОР «Сокіл» (Київ)

Учасник чемпіонатів світу у складі юніорської (дивізіон «В» - 1-е місце, дивізіон «А» - 3-е місце) і молодіжної збірних України. Виступав за клуби ХК «Динамо-2» (Мінськ, Білорусь), ХК «Металург-2» (Жлобин, Білорусь), ХК «Брест» (Брест, Білорусь).

Закінчив НУФВСУ, отримав кваліфікацію тренера-викладача з хокею з шайбою


САВЧЕНКО

Андрій Миколайович

Головний тренер
(10.07.1972)


СИМЧУК

Костянтин Миколайович
Тренер
(26.02.1974)

Дочірні категорії

Search