КХЛ НХЛ НХЛ ФХУ АХЛ Белый Барс Кременчук Донбасс Львы Заказ такси
Get Adobe Flash player
КАЛЕНДАР
befo afte
Січень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Лютий 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Березень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Квітень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Травень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Червень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Липень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Серпень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Вересень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Жовтень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Листопад 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Грудень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
- домашні - виїзні
- збірної - контрольн.
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-12

наступні 

16 - 17
грудня 2017
«Крижинка»
(Київ)
«Сокіл 2006»
(Київ)
Kryjinka 2006 5:4
2:1
Sokil logo
Київ. Каток Шалет
17:30 та 09:45

попередні  

02 - 03
грудня 2017
«Сокіл 2006»
(Київ)
«Шершні»
(Богуслав)
Sokil logo 5:2
1:5
Schershny
Київ. Каток Оболонь
15:15 та 11:15
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-13

наступні

13 - 14
січня 2018
«Сокіл 2005»
(Київ)
«Легіон»
(Калуш)
Sokil logo 5:4Б
3:4
Kalush-Legion
Київ. Каток Оболонь.
15:15 та 10:00

попередні 

16 - 17
грудня 2017
«Крижинка»
(Київ)
«Сокіл 2005»
(Київ)
Kryjinka 2005 3:2
1:4
Sokil logo
Київ. Каток Шалет.
14:15 та 11:30
fhu ЧЕМПІОНАТ
УКРАЇНИ U-14

наступні  

20 - 21
січня 2018
Сокіл 2002/03
(Київ)
СДЮШОР-2 04
(Харків)
Sokil logo -:-
-:-
SDUSCHOR
Київ. Каток Оболонь.
-:- та -:-

попередні 

23 - 24
грудня 2017
«Сокіл 2004»
(Київ)
Придн-ськ
(Дніпро)
Sokil logo 6:1
5:1
Prydniprovsk
Київ
-:- та -:-

fhu ЧЕМПІОНАТ
УКРАЇНИ U-16

наступні  

16 - 17
грудня 2017
Прид-ськ
(Дніпро)
Сокіл 2002/03
(Київ)
Prydniprovsk -:-
-:-
Sokil logo
Дніпро
16:15 та 08:00

попередні 

25 - 26
листопада 2017
Сокіл 2002/03
(Київо)
«Крижинка»
(Київ)
Sokil logo 0:16
1:11
Kryjinka 2003
Київ. Каток Оболонь
-:- та -:-

Календар ПУ U-12 (Юнаки 2004 р.н.)

   Першість України з хокею з шайбою серед юнаків 2004 р.н. (U-12)

   Сезон 2015/2016

жовтень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
27.10.2015 (вівторок)
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 11:0 Gladiatory «Гладіатори»
28.10.2015 (середа)
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 7:3 Gladiatory «Гладіатори»
31.10.2015 (cубота)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 1:0 «Кривбас 2004»
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 3:4 * SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004

* Результати матчів 31.10-01.11.2015 «Придніпровськ» - СДЮСШОР 2004 (3:4; 3:4 Б), анульовано. Команді СДЮСШОР 2004 зараховані технічні поразки (-:+) за порушення регламенту Чепіоната (незаявленні гравці).

листопад

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
01.11.2015 (неділя)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 3:2 «Кривбас 2004»
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 3:4 Б *
SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
07.11.2015 (cубота)
- «Патріот 04» Patriot 1 0:16 Donbas «Донбас»
08.11.2015 (неділя)
- «Патріот 04» Patriot 1 0:12 Donbas «Донбас»
14.11.2015 (cубота)
- «Кривбас 2004» 0:11 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
protocol СДЮСШОР 04
1:2 Б sokil 70 «Сокіл 2004»
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 5:3 Patriot 1 «Патріот 04»
15.11.2015 (неділя)
- «Донбас» Donbas 10:2 Gladiatory «Гладіатори»
- «Кривбас 2004» 0:9 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
protocol СДЮСШОР 04
1:8 sokil 70 «Сокіл 2004»
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 1:2 Patriot 1 «Патріот 04»
16.11.2015 (неділя)
- «Донбас» Donbas 14:0 Gladiatory «Гладіатори»
28.11.2015 (cубота)
- «Гладіатори» Gladiatory 7:3 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 20:0 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
protocol «Сокіл 2004» Sokol 1:3 Patriot 1 «Патріот 04»
29.11.2015 (неділя)
- «Донбас» Donbas 14:2 «Кривбас 2004»
- «Гладіатори» Gladiatory 9:3 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 20:0 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
protocol «Сокіл 2004» Sokol 2:4 Patriot 1 «Патріот 04»
30.11.2015 (понеділок)
- «Донбас» Donbas 20:0 «Кривбас 2004»

* Результати матчів 31.10-01.11.2015 «Придніпровськ» - СДЮСШОР 2004 (3:4; 3:4 Б), анульовано. Команді СДЮСШОР 2004 зараховані технічні поразки (-:+) за порушення регламенту Чепіоната (незаявленні гравці).

грудень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
05.12.2015 (cубота)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 0:15 Donbas «Донбас»
- «Кривбас 2004» 4:2 Gladiatory «Гладіатори»
- «Патріот 04» Patriot 1 5:2 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
06.12.2015 (неділя)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 0:21 Donbas «Донбас»
- «Кривбас 2004» 5:2 Gladiatory «Гладіатори»
- «Патріот 04» Patriot 1 4:1 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
08.12.2015 (вівторок)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 1:7 Ldinka 2001 «Крижинка 2004»
09.12.2015 (середа)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 0:6 Ldinka 2001 «Крижинка 2004»
12.12.2015 (субота)
- «Кривбас 2004» 8:2 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 1:11 Donbas «Донбас»
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 5:0 Patriot 1 «Патріот 04»
13.12.2015 (неділя)
- «Кривбас 2004» 5:2 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 1:16 Donbas «Донбас»
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 13:0 Patriot 1 «Патріот 04»
19.12.2015 (субота)
protocol «Гладіатори»
Gladiatory 0:3 sokil 70 «Сокіл 2004»
20.12.2015 (субота)
protocol «Гладіатори»
Gladiatory 4:2 sokil 70 «Сокіл 2004»
22.12.2015 (віторок)
- «Патріот 04» Patriot 1 0:7 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
23.12.2015 (середа)
- «Патріот 04» Patriot 1 3:13 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
26.12.2015 (cубота)
- «Гладіатори» Gladiatory 14:1 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 21:1 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Патріот 04» Patriot 1 1:3 «Кривбас 2004»
27.12.2015 (неділя)
- «Гладіатори» Gladiatory 8:2 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 13:1 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Патріот 04» Patriot 1 3:4 «Кривбас 2004»

січень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
04.01.2016 (понеділок)
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 0:15 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
05.01.2016 (вівторок)
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 0:11 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
09.01.2016 (cубота)
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 1:5 Donbas «Донбас»
protocol «Придніпровськ» Pridniprovsk 10:4 sokil 70 «Сокіл 2004»
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 1:6 «Кривбас 2004»
10.01.2016 (неділя)
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 4:2 Donbas «Донбас»
protocol «Придніпровськ» Pridniprovsk 3:7 sokil 70 «Сокіл 2004»
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 2:7 «Кривбас 2004»
12.01.2016 (вівторок)
- «Кривбас 2004» 1:4 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
13.01.2016 (середа)
- «Кривбас 2004» 2:10 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
- «Гладіатори» Gladiatory 0:9 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
14.01.2016 (четвер)
- «Гладіатори» Gladiatory 1:7 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
23.01.2016 (cубота)
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 0:3 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Донбас» Donbas 19:0 Patriot 1 «Патріот 04»
24.01.2016 (неділя)
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 3:6 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Донбас» Donbas 12:0 Patriot 1 «Патріот 04»
29.01.2016 (п'ятниця)
- «Патріот 04» Patriot 1 2:1 Gladiatory «Гладіатори»
30.01.2016 (субота)
- «Патріот 04» Patriot 1 10:2 Gladiatory «Гладіатори»

лютий

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
06.02.2016 (субота)
- «Гладіатори» Gladiatory 0:8 Donbas «Донбас»
- «Патріот 04» Patriot 1 10:2 Pridniprovsk «Придніпровськ»
07.02.2016 (неділя)
- «Гладіатори» Gladiatory 2:8 Donbas «Донбас»
- «Патріот 04» Patriot 1 6:4 Pridniprovsk «Придніпровськ»
13.02.2016 (субота)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 2:3 Б
СДЮСШОР
14.02.2016 (неділя)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 7:0 СДЮСШОР
20.02.2016 (субота)
- «Кривбас 2004» 0:7 Donbas «Донбас»
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 2:1 Gladiatory «Гладіатори»
protocol «Сокіл 2004» Sokol 2:1 Patriot 1 «Патріот 04»
21.02.2016 (неділя)
- «Кривбас 2004» 2:9 Donbas «Донбас»
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 6:2 Gladiatory «Гладіатори»
protocol «Сокіл 2004» Sokol 5:0 Patriot 1 «Патріот 04»
23.01.2016 (вівторок)
protocol «Крижинка 2004» Kijinka 2003 11:2 sokil 70 «Сокіл 2004»
24.01.2016 (середа)
protocol «Крижинка 2004» Kijinka 2003 6:0 sokil 70 «Сокіл 2004»
27.02.2016 (субота)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 5:4 Б «Кривбас 2004»
- «Донбас» Donbas 17:0 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
28.02.2016 (неділя)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 2:6 «Кривбас 2004»
- «Донбас» Donbas 23:0 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004

березень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
05.03.2016 (субота)
protocol «Сокіл 2004» Sokol 0:10 Donbas «Донбас»
06.03.2016 (неділя)
protocol «Сокіл 2004» Sokol 1:11 Donbas «Донбас»
12.03.2016 (субота)
- «Гладіатори» Gladiatory 4:3 Б *
«Кривбас 2004»
- «Донбас» Donbas 17:0 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 5:6 Patriot 1 «Патріот 04»
13.03.2016 (неділя)
- «Гладіатори» Gladiatory 1:2 Б «Кривбас 2004»
- «Донбас» Donbas 24:0 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 1:4 Patriot 1 «Патріот 04»
15.03.2016 (вівторок)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 2:4 Gladiatory «Гладіатори»
16.03.2016 (середа)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 1:2 Gladiatory «Гладіатори»
19.03.2016 (cубота)
protocol «Кривбас 2004»
Ldinka 2001 6:2 sokil 70 «Сокіл 2004»
19.03.2016 (cубота)
protocol «Кривбас 2004»
Ldinka 2001 1:0 sokil 70 «Сокіл 2004»
26.03.2016 (субота)
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 1:9 Gladiatory «Гладіатори»
- «Кривбас 2004» 3:1 Patriot 1 «Патріот 04»
27.03.2016 (неділя)
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 0:7 Gladiatory «Гладіатори»
- «Кривбас 2004» 9:2 Patriot 1 «Патріот 04»

* Результати матчів 12.03.2016 «Гладіатори» - «Кривбас 2004» (4:3 Б), анульовано. Команді «Гладіатори» зараховано технічну поразку (-:+) за порушення регламенту Чепіоната (незаявленні гравці).

квітень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
02.04.2016 (субота)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 1:14 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
03.04.2016 (неділя)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 1:17 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
06.04.2016 (середа)
- «Донбас» Donbas 6:0 sokil 70 «Сокіл 2004»
07.04.2016 (четвер)
- «Донбас» Donbas 10:0 sokil 70 «Сокіл 2004»
09.04.2016 (субота)
- «Донбас» Donbas 5:1 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
protocol «Сокіл 2004» Sokol 4:1 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Кривбас 2004» 5:0 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
- «Гладіатори» Gladiatory 3:1 Patriot 1 «Патріот 04»
10.04.2016 (неділя)
- «Донбас» Donbas 4:1 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
protocol «Сокіл 2004» Sokol 7:0 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Кривбас 2004» 7:0 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
- «Гладіатори» Gladiatory 4:1 Patriot 1 «Патріот 04»
Команди ДЮСШ
«Сокіл 2001» (ПУ)
Команда та тренери
Календар
Шахматка
Турнірна таблиця
«Сокіл 2002» (ПУ)
Команда та тренери
Календар
Шахматка
Турнірна таблиця
«Сокіл 2003» (ПУ)
Команда та тренери
Календар
Шахматка
Турнірна таблиця
«Сокіл 2004» (ПУ)
Команда та тренери
Календар
Шахматка
Турнірна таблиця
«Сокіл 2005-06» (ВЧК)
Команда та тренери
Календар
Шахматка
Турнірна таблиця
Проверка тИЦ и PR