КХЛ НХЛ НХЛ ФХУ АХЛ Белый Барс Кременчук Донбасс Львы Заказ такси
Get Adobe Flash player

02-03.12.2017   ЧУ U-14  «Сокіл-2004» - СДЮСШОР 04   7:1/6:3   ВЗ U-12  «Сокіл-2006» - «Шершні-2006»   5:2/1:5   03.12.2017   ВЧК U-11  «Сокіл-2007» - ДЮСШ «Київ»   7:1    09-10.12.2017   ЧУ U-14  «Білий Барс» - «Сокіл-2005»   7:1/8:4    16-17.12.2017   ЧУ U-16  «Приднепровск» - «Сокіл-2002/03»   -:-/-:-   ВЗ U-13  «Крижинка-2005» - «Сокіл-2005»   -:-/-:- ВЗ U-12  «Крижинка-2006» - «Сокіл-2006»   -:-/-:-  

КАЛЕНДАР
befo afte
Січень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Лютий 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Березень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Квітень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Травень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Червень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Липень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Серпень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Вересень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Жовтень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Листопад 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Грудень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
- домашні - виїзні
- збірної - контрольн.
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-12

наступні 

16 - 17
грудня 2017
«Крижинка»
(Київ)
«Сокіл 2006»
(Київ)
Kryjinka 2006 -:-
-:-
Sokil logo
Київ
-:- та -:-

попередні  

02 - 03
грудня 2017
«Сокіл 2006»
(Київ)
«Шершні»
(Богуслав)
Sokil logo 5:2
1:5
Schershny
Київ. Каток Оболонь
15:15 та 11:15
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-13

наступні 

16 - 17
грудня 2017
«Крижинка»
(Київ)
«Сокіл 2005»
(Київ)
Kryjinka 2005 -:-
-:-
Sokil logo
Київ.
-:- та -:-

попередні 

09 - 10
грудня 2017
«Білий Барс»
(Біла Церква)
«Сокіл 2005»
(Київ)
BB BZ 7:1
8:4
Sokil logo
Біла Церква
09:45 та 08:00
fhu ЧЕМПІОНАТ
УКРАЇНИ U-14

наступні 

23 - 24
грудня 2017
Сокіл 2002/03
(Київ)
Придн-ськ
(Дніпро)
Sokil logo -:-
-:-
Prydniprovsk
Київ
-:- та -:-

попередні  

02 - 03
грудня 2017
Сокіл 2002/03
(Київ)
СДЮШОР 04
(Харків)
Sokil logo 7:1
6:3
SDUSCHOR
Київ. Каток Оболонь.
17:00 та 13:00
fhu ЧЕМПІОНАТ
УКРАЇНИ U-16

наступні  

16 - 17
грудня 2017
Прид-ськ
(Дніпро)
Сокіл 2002/03
(Київ)
Prydniprovsk -:-
-:-
Sokil logo
Дніпро
-:- та -:-

попередні 

25 - 26
листопада 2017
Сокіл 2002/03
(Київо)
«Крижинка»
(Київ)
Sokil logo 0:16
1:11
Kryjinka 2003
Київ. Каток Оболонь
-:- та -:-

Календар ВЗ U-13 (Юнаки 2004 р.н.)

   Всеукраїнські змагання з хокею серед юнаків 2004 р.н. (U-13)

   Сезон 2016/2017

1 коло

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
жовтень
29.10.2016 (субота)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 3:4 Б Patriot 1 «Патріот 2004»
30.10.2016 (неділя)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 6:8 Patriot 1 «Патріот 2004»
листопад
05.11.2016 (субота)
- «Патріот 2004» Patriot 1 3:9 Gal Levy logo 2 «Галицькі Леви»
06.11.2016 (неділя)
- «Патріот 2004» Patriot 1 5:16 Gal Levy logo 2 «Галицькі Леви»
08.11.2016 (вівторок)
- «Крижинка 2004» ldinka 2004 3:2 Б
Donbas «Донбас»
09.11.2016 (середа)
- «Крижинка 2004» ldinka 2004 2:7
Donbas «Донбас»
11.11.2016 (субота)
protocol «Донбас»
Donbas 10:0 sokil 70 «Сокіл 2004»
13.11.2016 (неділя)
protocol «Донбас»
Donbas 14:0 sokil 70 «Сокіл 2004»
23.11.2016 (середа)
- «Патріот 2004» Patriot 1 3:14 ldinka 2004 «Крижинка 2004»
24.11.2016 (четвер)
- «Патріот 2004» Patriot 1 1:14 ldinka 2004 «Крижинка 2004»
26.11.2016 (субота)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 0:9 ldinka 2004 «Крижинка 2004»
- «Галицькі Леви» Gal Levy logo 2 2:22 Donbas «Донбас»
27.11.2016 (неділя)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 1:5 ldinka 2004 «Крижинка 2004»
- «Галицькі Леви» Gal Levy logo 2 2:22 Donbas «Донбас»
грудень
10.12.2016 (субота)
- «Крижинка 2004» ldinka 2004 12:3 Gal Levy logo 2 «Галицькі Леви»
- «Донбас» Donbas 24:1 Patriot 1 «Патріот 2004»
11.12.2016 (неділя)
- «Крижинка 2004» ldinka 2004 11:1 Gal Levy logo 2 «Галицькі Леви»
- «Донбас» Donbas 14:0 Patriot 1 «Патріот 2004»
24.12.2016 (субота)
protocol «Галицькі Леви»
Gal Levy logo 2 3:0 sokil 70 «Сокіл 2004»
25.12.2016 (неділя)
protocol «Галицькі Леви»
Gal Levy logo 2 7:2 sokil 70 «Сокіл 2004»

2 коло

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
січень
14.01.2017 (субота)
- «Донбас» Donbas 4:1 ldinka 2004 «Крижинка 2004»
15.01.2017 (неділя)
- «Донбас» Donbas 3:1 ldinka 2004 «Крижинка 2004»
21.01.2017 (субота)
protocol «Патріот 2004»
Patriot 1 2:5 sokil 70 «Сокіл 2004»
22.01.2017 (неділя)
protocol «Патріот 2004»
Patriot 1 6:4 sokil 70 «Сокіл 2004»
28.01.2017 (субота)
protocol «Сокіл 2007» 1 sokil 70 2:13 Donbas «Донбас»
29.01.2017 (неділя)
protocol «Сокіл 2007» 1 sokil 70 2:15 Donbas «Донбас»
лютий
01.02.2017 (субота)
protocol «Крижинка 2004»
ldinka 2004 5:0 sokil 70 «Сокіл 2004»
02.02.2017 (неділя)
protocol «Крижинка 2004»
ldinka 2004 5:0 sokil 70 «Сокіл 2004»
04.02.2017 (субота)
- «Галицькі Леви» Gal Levy logo 2 9:2 Patriot 1 «Патріот 2004»
05.02.2017 (неділя)
- «Галицькі Леви» Gal Levy logo 2 9:8 Б Patriot 1 «Патріот 2004»
25.02.2017 (субота)
- «Галицькі Леви» Gal Levy logo 2 6:11 ldinka 2004 «Крижинка 2004»
- «Патріот 2004» Patriot 1 1:21 Donbas «Донбас»
26.02.2017 (неділя)
- «Галицькі Леви» Gal Levy logo 2 5:8 ldinka 2004 «Крижинка 2004»
- «Патріот 2004» Patriot 1 0:21 Donbas «Донбас»
березень
11.03.2017 (субота)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 4:6 Gal Levy logo 2 «Галицькі Леви»
- «Крижинка 2004» ldinka 2004 7:2 Patriot 1 «Патріот 2004»
12.03.2017 (неділя)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 2:7 Gal Levy logo 2 «Галицькі Леви»
- «Крижинка 2004» ldinka 2004 8:2 Patriot 1 «Патріот 2004»
25.03.2017 (субота)
- «Донбас» Donbas 21:1 Gal Levy logo 2 «Галицькі Леви»
26.03.2017 (неділя)
- «Донбас» Donbas 18:1 Gal Levy logo 2 «Галицькі Леви»

Фінал

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
березень
31.03.2017 (п'ятниця)
- «Донбас» Donbas -:- СДЮШОР-2 2004
- МДЮСШ «Лавина 2004» -:- ldinka 2004 «Крижинка 2004»
квітень
01.04.2017 (неділя)
- Мат за 3-е місце -:- -
- Фінал -:- -
Проверка тИЦ и PR