КХЛ НХЛ НХЛ ФХУ АХЛ Белый Барс Кременчук Донбасс Львы Заказ такси
Get Adobe Flash player

02-03.12.2017   ЧУ U-14  «Сокіл-2004» - СДЮСШОР 04   7:1/6:3   ВЗ U-12  «Сокіл-2006» - «Шершні-2006»   5:2/1:5   03.12.2017   ВЧК U-11  «Сокіл-2007» - ДЮСШ «Київ»   7:1    09-10.12.2017   ЧУ U-14  «Білий Барс» - «Сокіл-2005»   7:1/8:4    16-17.12.2017   ЧУ U-16  «Приднепровск» - «Сокіл-2002/03»   -:-/-:-   ВЗ U-13  «Крижинка-2005» - «Сокіл-2005»   -:-/-:- ВЗ U-12  «Крижинка-2006» - «Сокіл-2006»   -:-/-:-  

КАЛЕНДАР
befo afte
Січень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Лютий 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Березень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Квітень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Травень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Червень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Липень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Серпень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Вересень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Жовтень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Листопад 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Грудень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
- домашні - виїзні
- збірної - контрольн.
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-12

наступні 

16 - 17
грудня 2017
«Крижинка»
(Київ)
«Сокіл 2006»
(Київ)
Kryjinka 2006 -:-
-:-
Sokil logo
Київ
-:- та -:-

попередні  

02 - 03
грудня 2017
«Сокіл 2006»
(Київ)
«Шершні»
(Богуслав)
Sokil logo 5:2
1:5
Schershny
Київ. Каток Оболонь
15:15 та 11:15
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-13

наступні 

16 - 17
грудня 2017
«Крижинка»
(Київ)
«Сокіл 2005»
(Київ)
Kryjinka 2005 -:-
-:-
Sokil logo
Київ.
-:- та -:-

попередні 

09 - 10
грудня 2017
«Білий Барс»
(Біла Церква)
«Сокіл 2005»
(Київ)
BB BZ 7:1
8:4
Sokil logo
Біла Церква
09:45 та 08:00
fhu ЧЕМПІОНАТ
УКРАЇНИ U-14

наступні 

23 - 24
грудня 2017
Сокіл 2002/03
(Київ)
Придн-ськ
(Дніпро)
Sokil logo -:-
-:-
Prydniprovsk
Київ
-:- та -:-

попередні  

02 - 03
грудня 2017
Сокіл 2002/03
(Київ)
СДЮШОР 04
(Харків)
Sokil logo 7:1
6:3
SDUSCHOR
Київ. Каток Оболонь.
17:00 та 13:00
fhu ЧЕМПІОНАТ
УКРАЇНИ U-16

наступні  

16 - 17
грудня 2017
Прид-ськ
(Дніпро)
Сокіл 2002/03
(Київ)
Prydniprovsk -:-
-:-
Sokil logo
Дніпро
-:- та -:-

попередні 

25 - 26
листопада 2017
Сокіл 2002/03
(Київо)
«Крижинка»
(Київ)
Sokil logo 0:16
1:11
Kryjinka 2003
Київ. Каток Оболонь
-:- та -:-

Турнір пам'яті В. П. Уткіна. День перший (04.01.2017р.) + фото

Foto84 50В Києві, на льодовому майданчику спорткомплексу АТЕК, пройшли матчі першого дня турніру.

Фотоогляд 1-го дня

04.01.2016 (середа):

«Сокіл 2005» - «Сокіл 2006» 7:2 (1:1; 6:1)
Шайби:
01:06 Береза (1:0 - більш.), 14:32 Владимирський (Краснощок, 1:1), 21:11 Кравченко (Комосій, 2:1), 22:10 Казанцев (Береза, 3:1 - меньш.), 22:33 Береза (Казанцев, 4:1 - меньш.), 25:20 Владимирський (Грицина, 4:2 - більш.), 29:40 Сімчук (Колесник, Власов, 5:2 - більш.), 30:34 Колесник (Власов, 6:2), 35:31 Береза (Кобзєв, 7:2)

«Крижинка 2005» - «Кривбас 2005» 0:0 (0:0; 0:0)

«Гладіатори» - «Сокіл 2005» 4:0 (0:0; 4:0)
Шайби:
26:44 Смелянський (Волобуєв, 1:0), 31:13 Гловацький (Смелянський, Волобуєв, 2:0), 32:10 Сенік (Морозов, 3:0), 37:42 Волобуєв (4:0)

«Сокіл 2006» - «Кривбас 2005» 2:10 (0:7; 2:3)
Шайби:
01:20 Кремінь (Пасько, Шелковий, 0:1) , 01:50 Таніч (Хромишин, 0:2), 02:25 Кушов (Ширін, 0:3) , 04:19 Хромишин (Сагура, Козачук, 0:4 - більш.), 05:15 Пасько (Бабаян, 0:5 -більш.), 06:54 Кушов (Книга, 0:6) , 11:41 Галаган (Кушов, Тельнов, 0:7), 22:15 Шелковий (Пасько, 0:8),  26:57 Кущов (Лобацевич, 0:9 - меньш.),  34:28 Оксанич (0:10), 36:12 Грицина (Ярощук, Владимирський, 1:10 - більш.), 37:14 Грицина (Ярощук, 2:10)

«Гладіатори» - «Крижинка 2005» 4:1 (1:1; 3:0)
Шайби: 01:40 Волобуєв (1:0), 19:31 Свірчевський (Боярчук, 1:1), 32:54 Желудченко (2:1), 37:29 Симоненко (Гловацький, 3:1) 38:14 Смелянський (Сенік, 4:1)

Шахматка:

Команди 1 2 3 4 5 И В Н П Шайби О
1 Гладіатори (Дніпро)
-:- 4:0 4:1 -:- 2 2 0 0 8-1 4
2 Кривбас 2005 (Кривий Ріг)
-:- -:- 0:0 10:2 2 1 1 0 10-2 3
3 Сокіл 2005 (Київ)
0:4 -:- -:- 7:2 2 1 0 1 7-6 2
4 Крижинка 2005 (Київ)
1:4 0:0 -:- -:- 2 0 1 1 1-4 1
5 Сокіл 2006 (Київ)
-:- 2:10 2:7 -:- 2 0 0 2 4-17 0

Фотоогляд очікуйте пізніше.

ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ»

12:30 «Крижинка 2005» — «Кривбас 2005»
14:00 «Гладіатори» — «Сокіл 2005»
15:30 «Сокіл 2006» — «Кривбас 2005»
17:00 «Гладіатори» — «Крижинка 2005»
b
 
a
 
Проверка тИЦ и PR