КХЛ НХЛ НХЛ ФХУ АХЛ Белый Барс Кременчук Донбасс Львы Заказ такси
Get Adobe Flash player

17.11.2017   ПХЛ U-11  «Спарта-2007»«Сокіл-2007»   0:21   «Сокіл-2007»«Морскі Вовки»   2:4      18.11.2017   ПХЛ U-11  «Сокіл-2007»«Шершні-2007»   3:4Б   «Дніпро»«Сокіл-2007»   4:3      18-19.11.2017   ВЗ U-13  «Калуський Легіон»«Сокіл-2005»   3:4/-:-   ВЗ U-12  «Дніпро»«Сокіл-2006»   5:1/-:-      25-26.11.2017  ЧУ U-16  «Сокіл-2002/03»«Крижинка»    ЧУ U-14  «Донбас-2004» - «Сокіл-2004»      26.01.2014  ЧУ U-16  «Сокіл-2002/03»«Крижинка»    ЧУ U-14  «Донбас-2004» - «Сокіл-2004»

КАЛЕНДАР
befo afte
Січень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Лютий 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Березень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Квітень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Травень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Червень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Липень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Серпень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Вересень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Жовтень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Листопад 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Грудень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
- домашні - виїзні
- збірної - контрольн.
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-12

наступні 

18 - 19
листопада 2017
«Дніпро»
(Херсон)
«Сокіл 2006»
(Київ)
Dnepr 5:1
-:-
Sokil logo
Херсон
16:00 та 12:00

попередні  

21 - 22
жовтня 2017
«Сокіл 2006»
(Київ)
«Київ 2006»
(Київ)
Sokil logo 1:12
5:7
DUSCH-2005
Київ. Каток Оболонь
15:15 та 11:15
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-13

наступні 

18 - 19
листопада 2017
«Легіон»
(Калуш)
«Сокіл 2005»
(Київ)
Kalush-Legion 3:4
-:-
Sokil logo
Калуш
10:30 та 10:30

попередні  

14 - 15
листопада 2017
«Сокіл 2005»
(Київ)
«Крижинка»
(Київ)
Sokil logo 5:2
2:1
Kryjinka 2005
Київ. Каток Оболонь
15:15 та 08:15

Турнірна таблиця U-20 (Юнаки 1995-97 р.н.)

ШАХМАТКА

Чемпіонат України. ЮХЛ (Юнаки 1995-1997 р.н.) Ukraine

Команда І В ВО ПО П Шайбы +/- О
1
Ldinka ДЮСШ «Крижинка» (Київ)
9
7
0
0
2
53 - 25
28
25
2
SDUSCHOR 1 СДЮСШОР-2 (Харків) 9 4
1
1
3
29 - 31
-2
15
3
sokil 70 ДЮСШ «Сокіл-Київ» (Київ) 9 3 1
0
5 24 - 29
-5
11
4
SDUSCHOR 1 СДЮСШОР-1 (Харків) 9
2
0
1
6
28 - 49
-21
7

І - Кількість проведених ігор; В - Виграші в основний час; ВО - Виграші в овертаймі; ПО - Програші в овертаймі;
П - Програші в основний час; 0 - Кількість набраних очок; +/- - Різниця закинутих / пропущених шайб

Турнірна таблиця U-17 (Юнаки 1998-99 р.н.)

ШАХМАТКА

Чемпіонат України U-17 (Юнаки 1998-1999 р.н.)Ukraine

Команда И В ВО ПО П Шайбы +/- О
1
Ldinka 99 «Крижинка-99» (Київ) 16
14
0
0
2
110 - 24
86 42
2
Bars БВУФК «Білий барс» (Бровари) 16 13 0
0
3
163 - 36
127
39
3
sokil 70 «Сокіл-99» (Київ) 16
7
0
0
9 48 - 94 -46 21
4
Vorony БХК «Ворони» (Суми) 16 5 0
0
11 13 - 175
-162 15
5
SDUSCHOR 99 СДЮСШОР-99 (Харків) 16 1
0
0
15
19 - 24
-5
3

Результати матчів 01-02.11.2014 СДЮСШОР-99 - БХК «Ворони» (21:0, 20:1), 08-09.11.2014 СДЮСШОР-99 - «Сокіл-99» (5:0, 12:1), 29-30.11.2014 «Крижинка-99» - СДЮСШОР-99 (0:1, 7:5), 06-07.12.2014 БХК «Ворони» - СДЮСШОР-99 (1:19, 0:10) анульовані.
Команді СДЮСШОР-99 зараховано технічні поразки (-:+) за порушення регламенту Чепіоната.

І - Кількість проведених ігор; В - Виграші в основний час; ВО - Виграші в овертаймі; ПО - Програші в овертаймі;
П - Програші в основний час; 0 - Кількість набраних очок; +/- - Різниця закинутих / пропущених шайб

Турнірна таблиця U-14 (Юнаки 2001-02 р.н.)

ШАХМАТКА

Чемпіонат України U-14 (Юнаки 2001-02 р.н.) Ukraine

Команда І В ВО ПО П Шайбы +/- О
1 Gal Levy logo 2 «Галицькі Леви» (Новояворівськ) 30 28 0 0 2 250 - 36
214 84
2 sokil 70 ДЮСШ «Сокіл 2001» (Київ) 30 23 0
1
6 201 - 65 136 70
3
SDUSCHOR 2001 СДЮШОР 2001 (Харків) 30
20 1
0
9
184 - 93
91 62
4 Gladiatory «Гладіатори» (Дніпропетровськ) 30 10 0 1 19 83 - 177 -94 31
5
Piranii logo 1 «Піранії» (Вінниця) 30
4
0
0
26
51 - 192
-141
12
6
Ldinka 2001 «Крижинка 2001» (Київ) 30 3
1
0
26
45 - 251 -206
11

І - Кількість проведених ігор; В - Виграші в основний час; ВО - Виграші в овертаймі; ПО - Програші в овертаймі;
П - Програші в основний час; 0 - Кількість набраних очок; +/- - Різниця закинутих / пропущених шайб

Турнірна таблиця U-12 (Юнаки 2003 р.н.)

ШАХМАТКА

Чемпіонат України U-12 (Юнаки 2003 р.н.) Ukraine

Команда І В ВО ПО П Шайбы +/- О
1 Kijinka 2003 «Крижинка-2003» (Київ) 20 14 0 0 6 79 - 41 38 42
2 Pridniprovsk «Придніпровськ» (Дніпропетровськ) 20 11 0 0 9 99 - 17
62 33
3 Sokol «Сокіл-2003» (Київ) 20 11 0
0
9 67 - 76 -9 33
4 Donbas 2003 «Донбас» (Дружківка) 20 10 0 0 10 97 - 16 81 30
5 Patriot 1 «Патріот-03» (Вінниця) 20 8 0 0 12 56 - 78 -22 24
6 Bars «Білий Барс» (Біла Церква) 20 4 0 0 16 21 - 192 -171 12
7 Bars brovary «Білий Барс» (Броварський р-н) 0 0 0 0 0 0 - 0 0 0


У матчах 8-9.11.2014  «Придніпровськ» - «Патріот-03» (9:3, 7:2), 22-23.11.2014 «Придніпровськ» - «Білий Барс» БЦ (18:1, 23:0), 6-7.12.2014 «Крижинка-2003» - «Придніпровськ» (3:4, 0:3), 13-14.12.2014 «Донбасс» - «Придніпровськ» (2:4, 1:2) команді ХК «Придніпровськ» зараховано технічні поразки (-:+) за порушення регламенту Чепіоната (за участь Зосимова Р. 20.09.2001).

Команді «Донбас» відповідно до п. 2 статті 22 Регламенту зараховано технічні поразки (-:+) у матчах проти команд «Білий Барс» БЦ (15-16.11.2014), «Крижинка» (23.11.2014), «Патріот» (5-6.12.2014), «Придніпровськ» (13-14.12.2014) та «Сокіл» (27-28.12.2014).

Команда «Білий Барс»(Броварський р-н) знялась з чемпіоната. Результаты матчів 8-9.11.2014 «Білий Барс» БЦ - «Білий Барс» (11:1, 9:1), 15-16.11.2014 «Крижинка-2003» - «Білий Барс» (18:0, 14:0), 23-24.11.2014 «Білий Барс» - «Патріот-03» (0:13, 0:14) анульовані.

І - Кількість проведених ігор; В - Виграші в основний час; ВО - Виграші в овертаймі; ПО - Програші в овертаймі;
П - Програші в основний час; 0 - Кількість набраних очок; +/- - Різниця закинутих / пропущених шайб

Турнирная таблица U-13 (Юноши 2002 г.р.)

ШАХМАТКА

Открытые первенства Республики Беларусь по хоккею с шайбой
среди юношей 2001 - 2003 г. (Юношеская лига 2002 г.р.) 
Belarus

Команда И В Н П Шайбы +/- О
1
junost СДЮШОР Юность (Минск, Беларусь) 32 25
2
5
171 - 68
103
52
2
Schachter ДЮСШ «Шахтер» (Солигорск, Беларусь) 32
23
4
5
154 - 64
90
50
3
dinamo minsk ДЮСШ «Динамо» (Минск,Беларусь)
32
21 4
7 110 - 89
21
46
4 sokil 70 Сокол-2002 (Киев, Украина) 32 17 3 12 173 - 115
58 37
5
Metalyrg ДЮСШ Металлург (Жлобин, Беларусь) 32 16
2
14
148 - 58
-10
34
6
Pinsk ДЮСШ Пинск (Пинск, Беларусь) 32
14 1
17
139 - 157
-18
29
7
Gomel СДЮШОР №5 (Гомель, Беларусь)
32
6
6
20
111 - 184
-73 18
8
Himik СДЮШОР Химик (Новополоцк, Беларусь) 32 5
5
22
116 - 184
-68
15
9
ZOP Grodno ЦОР (Гродно, Беларусь) 32 2 3
27 110 - 213
-103
7

И - Количество проведенных игр; В - Выигрыши в основное время; Н - ничья;  П - Проигрыши в основное время;
0
- Количество набранных очков; +/- - разница заброшенных/пропущенных шайб

Турнирная таблица U-11 (Юноши 2004 г.р.)

ШАХМАТКА

Открытые Республиканские сореванования по хоккею с шайбой
среди юношей 2004 г.р.
  Belarus

Команда И В Н П Шайбы +/- О
1
Dinamo ДЮСШ БФСО «Динамо» (Минск, Беларусь)
28 26
1
1 212 - 42
170
53
2 Raybichy РЦОП «Раубичи-2004», (пос.Раубичи, Беларусь)
28 23 2 3 155 - 64 91 48
3 Sokol Сокол-2004 (Киев, Украина)
28 15 1 12 100 - 104
-4 31
4
Ivazevichy ДЮСШ Ивацевичи (Ивацевичи, Беларусь) 28
9
3
16
100 - 117
-17
21
5
Minsk СДЮШОР УСиТ Мингорисполкома (Минск, Беларусь)
28 9
2
17 64 - 114
-50
20
6
Bobryisk Yiastreby ДЮСШ Бобруйск-арена (Бобруйск, Беларусь)
28
8
2
18
102 - 148
-46
18
7
Himik СДЮШОР Химик (Новополоцк, Беларусь) 28
7
3
18
90 - 164
-74
17
8
Mogilev ОЦОР (Могилев, Беларусь) 28
6
4 18
79 - 148
-69
16

И - Количество проведенных игр; В - Выигрыши в основное время; Н - ничья;  П - Проигрыши в основное время;
0
- Количество набранных очков; +/- - разница заброшенных/пропущенных шайб

Проверка тИЦ и PR