КХЛ ВХЛ МХЛ НХЛ НХЛ ФХУ АХЛ Белый Барс Кременчук Донбасс Генералы Львы Вконтакте Заказ такси
Get Adobe Flash player
КАЛЕНДАР
befo afte
Січень 2016
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Лютий 2016
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29
Березень 2016
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Квітень 2016
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Травень 2016
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Червень 2016
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Липень 2016
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Серпень 2016
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Вересень 2016
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Жовтень 2016
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Листопад 2016
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Грудень 2016
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
- домашні - виїзні
- збірної - контрольн.
fhu ЧЕМПІОНАТ
УКРАЇНИ U-16

наступні 

08 - 09
квітня 2017
«Крижинка»
(Київ)
«Сокіл-2001»
(Київ)
Kryjinka 2001 -:-
-:-
Sokil logo
Київ. Каток Оболонь.
-:- та -:-

попередні  

27 - 28
березня 2017
«Дніпро»
(Херсон)
«Сокіл-2001»
(Київ)
Dnepr 10:2
10:2
Sokil logo
Херсон. Фаворит арена.
17:00 та 11:30
fhu ЧЕМПІОНАТ
УКРАЇНИ U-15

наступні  

01 - 02
квітня 2017
СДЮШОР
(Харків)
Сокіл 2002/03
(Київ)
SDUSCHOR -:-
-:-
Sokil logo
Харків.
17:00 та -:-

попередні 

24 - 25
березня 2017
Сокіл 2002/03
(Київо)
«Дніпро»
(Херсон)
Sokil logo 6:7
2:10
Dnepr
Київ. Каток Оболонь
19:15 та 08:00
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-13

наступні 

11 - 12
березня 2017
«Сокіл 2004»
(Київ)
«Гал. Леви»
(Новояв-ськ)
Sokil logo 4:6
2:7
GalLevy
Київ. Каток Оболонь.
17:15 та 08:00

попередні  

01 - 02
лютого 2017
«Крижинка»
(Київ)
«Сокіл 2004»
(Київ)
Kryjinka 2004 5:0
5:0
Sokil logo
Київ. Каток Оболонь.
18:00 та 19:00
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-12

наступні 

21 - 22
січня 2017
«Сокіл 2005»
(Київ)
«Білий Барс»
(Біла Церква)
Sokil logo -:-
-:-
Kryjinka 2005
Київ. Каток Оболонь.
-:- та -:-

попередні  

17 - 18
грудня 2016
«Кал. Легіон»
(Калуш)
«Сокіл 2005»
(Київ)
Kalush-Legion -:-
-:-
Sokil logo
Калуш
-:- та -:-
fhu ІГРИ
ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ
Gomel 1

3:2

Ukraine R

09.04.2015 (четвер)
(0:1; 3:1; 0:0)
контрольна гра
Hungary U-18

1:6

Hungary R

10.04.2015 (п'ятниця)
(0:1; 0:2; 1:3)
контрольна гра
Gomel 1

2:5

Ukraine R

11.04.2015 (субота)
(0:1; 2:1; 0:3)
контрольна гра
Hungary R

3:5

Ukraine R

12.04.2015 (неділя)
(0:3; 2:1; 1:1)
протокол матчу
Austria U18

3:2

Hungary R

13.04.2015 (понеділок)
(0:1; 1:1; 2:0)
протокол матчу
italy u18

1:3

Hungary R

15.04.2015 (середа)
(1:0; 0:0; 0:3)
протокол матчу
Ukraine R

4:1

Hungary R

17.04.2015 (п'ятниця)
(2:0; 1:0; 1:1)
протокол матчу
Hungary R

4:1

lithuania u18

18.04.2015 (субота)
(2:0; 1:0; 1:1)
протокол матчу
Ukraine R

2:5

Kazakhstan R

19.04.2015 (неділя)
(0:2; 0:1; 2:2)
Польща. Краків
italy r

2:1
ОТ

Ukraine R

20.04.2015 (понеділок)
(0:0; 1:1; 0:0; 1:0)
Польща. Краків
Poland R

3:2

Ukraine R

22.04.2015 (середа)
(0:0; 1:0; 2:2)
Польща. Краків
Ukraine R

2:4

Hungary R

23.04.2015 (четвер)
(0:0; 2:1; 0:3)
Польща. Краків
Japan R

3:1

Ukraine R

25.04.2015 (субота)
(0:0; 3:1; 0:0)
Польща. Краків
Romania R

0:5

Ukraine R

06.11.2015 (п'ятниця)
(0:3; 0:0; 0:2)
Румунія. Галац
Netherlands R

1:3

Ukraine R

07.11.2015 (субота)
(0:0; 1:1; 0:2)
Румунія. Галац
Japan R

0:7

Ukraine R

08.11.2015 (неділя)
(0:2; 0:2; 0:3)
Румунія. Галац
Попередня Наступна

Календар ПУ U-12 (Юнаки 2004 р.н.)

   Першість України з хокею з шайбою серед юнаків 2004 р.н. (U-12)

   Сезон 2015/2016

жовтень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
27.10.2015 (вівторок)
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 11:0 Gladiatory «Гладіатори»
28.10.2015 (середа)
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 7:3 Gladiatory «Гладіатори»
31.10.2015 (cубота)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 1:0 «Кривбас 2004»
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 3:4 * SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004

* Результати матчів 31.10-01.11.2015 «Придніпровськ» - СДЮСШОР 2004 (3:4; 3:4 Б), анульовано. Команді СДЮСШОР 2004 зараховані технічні поразки (-:+) за порушення регламенту Чепіоната (незаявленні гравці).

листопад

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
01.11.2015 (неділя)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 3:2 «Кривбас 2004»
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 3:4 Б *
SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
07.11.2015 (cубота)
- «Патріот 04» Patriot 1 0:16 Donbas «Донбас»
08.11.2015 (неділя)
- «Патріот 04» Patriot 1 0:12 Donbas «Донбас»
14.11.2015 (cубота)
- «Кривбас 2004» 0:11 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
protocol СДЮСШОР 04
1:2 Б sokil 70 «Сокіл 2004»
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 5:3 Patriot 1 «Патріот 04»
15.11.2015 (неділя)
- «Донбас» Donbas 10:2 Gladiatory «Гладіатори»
- «Кривбас 2004» 0:9 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
protocol СДЮСШОР 04
1:8 sokil 70 «Сокіл 2004»
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 1:2 Patriot 1 «Патріот 04»
16.11.2015 (неділя)
- «Донбас» Donbas 14:0 Gladiatory «Гладіатори»
28.11.2015 (cубота)
- «Гладіатори» Gladiatory 7:3 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 20:0 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
protocol «Сокіл 2004» Sokol 1:3 Patriot 1 «Патріот 04»
29.11.2015 (неділя)
- «Донбас» Donbas 14:2 «Кривбас 2004»
- «Гладіатори» Gladiatory 9:3 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 20:0 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
protocol «Сокіл 2004» Sokol 2:4 Patriot 1 «Патріот 04»
30.11.2015 (понеділок)
- «Донбас» Donbas 20:0 «Кривбас 2004»

* Результати матчів 31.10-01.11.2015 «Придніпровськ» - СДЮСШОР 2004 (3:4; 3:4 Б), анульовано. Команді СДЮСШОР 2004 зараховані технічні поразки (-:+) за порушення регламенту Чепіоната (незаявленні гравці).

грудень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
05.12.2015 (cубота)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 0:15 Donbas «Донбас»
- «Кривбас 2004» 4:2 Gladiatory «Гладіатори»
- «Патріот 04» Patriot 1 5:2 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
06.12.2015 (неділя)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 0:21 Donbas «Донбас»
- «Кривбас 2004» 5:2 Gladiatory «Гладіатори»
- «Патріот 04» Patriot 1 4:1 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
08.12.2015 (вівторок)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 1:7 Ldinka 2001 «Крижинка 2004»
09.12.2015 (середа)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 0:6 Ldinka 2001 «Крижинка 2004»
12.12.2015 (субота)
- «Кривбас 2004» 8:2 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 1:11 Donbas «Донбас»
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 5:0 Patriot 1 «Патріот 04»
13.12.2015 (неділя)
- «Кривбас 2004» 5:2 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 1:16 Donbas «Донбас»
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 13:0 Patriot 1 «Патріот 04»
19.12.2015 (субота)
protocol «Гладіатори»
Gladiatory 0:3 sokil 70 «Сокіл 2004»
20.12.2015 (субота)
protocol «Гладіатори»
Gladiatory 4:2 sokil 70 «Сокіл 2004»
22.12.2015 (віторок)
- «Патріот 04» Patriot 1 0:7 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
23.12.2015 (середа)
- «Патріот 04» Patriot 1 3:13 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
26.12.2015 (cубота)
- «Гладіатори» Gladiatory 14:1 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 21:1 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Патріот 04» Patriot 1 1:3 «Кривбас 2004»
27.12.2015 (неділя)
- «Гладіатори» Gladiatory 8:2 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 13:1 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Патріот 04» Patriot 1 3:4 «Кривбас 2004»

січень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
04.01.2016 (понеділок)
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 0:15 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
05.01.2016 (вівторок)
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 0:11 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
09.01.2016 (cубота)
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 1:5 Donbas «Донбас»
protocol «Придніпровськ» Pridniprovsk 10:4 sokil 70 «Сокіл 2004»
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 1:6 «Кривбас 2004»
10.01.2016 (неділя)
- «Крижинка 2004» Kijinka 2003 4:2 Donbas «Донбас»
protocol «Придніпровськ» Pridniprovsk 3:7 sokil 70 «Сокіл 2004»
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 2:7 «Кривбас 2004»
12.01.2016 (вівторок)
- «Кривбас 2004» 1:4 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
13.01.2016 (середа)
- «Кривбас 2004» 2:10 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
- «Гладіатори» Gladiatory 0:9 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
14.01.2016 (четвер)
- «Гладіатори» Gladiatory 1:7 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
23.01.2016 (cубота)
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 0:3 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Донбас» Donbas 19:0 Patriot 1 «Патріот 04»
24.01.2016 (неділя)
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 3:6 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Донбас» Donbas 12:0 Patriot 1 «Патріот 04»
29.01.2016 (п'ятниця)
- «Патріот 04» Patriot 1 2:1 Gladiatory «Гладіатори»
30.01.2016 (субота)
- «Патріот 04» Patriot 1 10:2 Gladiatory «Гладіатори»

лютий

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
06.02.2016 (субота)
- «Гладіатори» Gladiatory 0:8 Donbas «Донбас»
- «Патріот 04» Patriot 1 10:2 Pridniprovsk «Придніпровськ»
07.02.2016 (неділя)
- «Гладіатори» Gladiatory 2:8 Donbas «Донбас»
- «Патріот 04» Patriot 1 6:4 Pridniprovsk «Придніпровськ»
13.02.2016 (субота)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 2:3 Б
СДЮСШОР
14.02.2016 (неділя)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 7:0 СДЮСШОР
20.02.2016 (субота)
- «Кривбас 2004» 0:7 Donbas «Донбас»
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 2:1 Gladiatory «Гладіатори»
protocol «Сокіл 2004» Sokol 2:1 Patriot 1 «Патріот 04»
21.02.2016 (неділя)
- «Кривбас 2004» 2:9 Donbas «Донбас»
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 6:2 Gladiatory «Гладіатори»
protocol «Сокіл 2004» Sokol 5:0 Patriot 1 «Патріот 04»
23.01.2016 (вівторок)
protocol «Крижинка 2004» Kijinka 2003 11:2 sokil 70 «Сокіл 2004»
24.01.2016 (середа)
protocol «Крижинка 2004» Kijinka 2003 6:0 sokil 70 «Сокіл 2004»
27.02.2016 (субота)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 5:4 Б «Кривбас 2004»
- «Донбас» Donbas 17:0 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
28.02.2016 (неділя)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 2:6 «Кривбас 2004»
- «Донбас» Donbas 23:0 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004

березень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
05.03.2016 (субота)
protocol «Сокіл 2004» Sokol 0:10 Donbas «Донбас»
06.03.2016 (неділя)
protocol «Сокіл 2004» Sokol 1:11 Donbas «Донбас»
12.03.2016 (субота)
- «Гладіатори» Gladiatory 4:3 Б *
«Кривбас 2004»
- «Донбас» Donbas 17:0 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 5:6 Patriot 1 «Патріот 04»
13.03.2016 (неділя)
- «Гладіатори» Gladiatory 1:2 Б «Кривбас 2004»
- «Донбас» Donbas 24:0 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 1:4 Patriot 1 «Патріот 04»
15.03.2016 (вівторок)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 2:4 Gladiatory «Гладіатори»
16.03.2016 (середа)
protocol «Сокіл 2004» sokil 70 1:2 Gladiatory «Гладіатори»
19.03.2016 (cубота)
protocol «Кривбас 2004»
Ldinka 2001 6:2 sokil 70 «Сокіл 2004»
19.03.2016 (cубота)
protocol «Кривбас 2004»
Ldinka 2001 1:0 sokil 70 «Сокіл 2004»
26.03.2016 (субота)
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 1:9 Gladiatory «Гладіатори»
- «Кривбас 2004» 3:1 Patriot 1 «Патріот 04»
27.03.2016 (неділя)
- СДЮШОР 2004 SDUSCHOR 1 0:7 Gladiatory «Гладіатори»
- «Кривбас 2004» 9:2 Patriot 1 «Патріот 04»

* Результати матчів 12.03.2016 «Гладіатори» - «Кривбас 2004» (4:3 Б), анульовано. Команді «Гладіатори» зараховано технічну поразку (-:+) за порушення регламенту Чепіоната (незаявленні гравці).

квітень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
02.04.2016 (субота)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 1:14 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
03.04.2016 (неділя)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 1:17 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
06.04.2016 (середа)
- «Донбас» Donbas 6:0 sokil 70 «Сокіл 2004»
07.04.2016 (четвер)
- «Донбас» Donbas 10:0 sokil 70 «Сокіл 2004»
09.04.2016 (субота)
- «Донбас» Donbas 5:1 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
protocol «Сокіл 2004» Sokol 4:1 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Кривбас 2004» 5:0 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
- «Гладіатори» Gladiatory 3:1 Patriot 1 «Патріот 04»
10.04.2016 (неділя)
- «Донбас» Donbas 4:1 Kijinka 2003 «Крижинка 2004»
protocol «Сокіл 2004» Sokol 7:0 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Кривбас 2004» 7:0 SDUSCHOR 1 СДЮШОР 2004
- «Гладіатори» Gladiatory 4:1 Patriot 1 «Патріот 04»

Календар ПУ U-13 (Юнаки 2003 р.н.)

   Першість України з хокею з шайбою серед юнаків 2003 р.н. (U-13)

   Сезон 2015/2016

жовтень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
24.10.2015 (субота)
- «Крижинка - 03» Kijinka 2003 5:2 Bars «Білий Барс» БЦ
protocol «Придніпровськ» Pridniprovsk 17:2 Sokol «Сокіл - 2003»
25.10.2015 (неділя)
- «Крижинка - 03» Kijinka 2003 10:4 Bars «Білий Барс» БЦ
protocol «Придніпровськ» Pridniprovsk 16:0 Sokol «Сокіл - 2003»

листопад

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
07.11.2015 (субота)
- «Білий Барс» БЦ Bars 0:16 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Крижинка - 03» Kijinka 2003 2:5 Donbas «Донбас»
08.11.2015 (неділя)
- «Білий Барс» БЦ Bars 3:16 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Крижинка - 03» Kijinka 2003 2:11 Donbas «Донбас»
21.11.2015 (субота)
protocol «Білий Барс» БЦ Bars 14:5 Sokol «Сокіл - 2003»
22.11.2015 (неділя)
protocol «Білий Барс» БЦ Bars 6:2 Sokol «Сокіл - 2003»
28.11.2015 (субота)
- «Донбас» Donbas 6:3
Pridniprovsk «Придніпровськ»
29.11.2015 (неділя)
- «Донбас» Donbas 6:2
Pridniprovsk «Придніпровськ»

грудень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
12.12.2015 (субота)
- «Крижинка - 03» Kijinka 2003 -:+ ТП
Pridniprovsk «Придніпровськ»
protocol «Донбас» Donbas 13:1 Sokol «Сокіл - 2003»
13.12.2015 (неділя)
- «Крижинка - 03» Kijinka 2003 3:4 Б
Pridniprovsk «Придніпровськ»
protocol «Донбас» Donbas 15:1 Sokol «Сокіл - 2003»
19.12.2015 (субота)
protocol «Сокіл - 2003» Sokol 1:6 Kijinka 2003 «Крижинка - 03»
20.11.2015 (неділя)
protocol «Сокіл - 2003» Sokol 3-10 Kijinka 2003 «Крижинка - 03»

січень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
16.01.2016 (неділя)
- «Білий Барс» БЦ Bars 1:7 Kijinka 2003 «Крижинка - 03»
protocol «Сокіл - 2003» Sokol 1:17 Pridniprovsk «Придніпровськ»
17.01.2016 (неділя)
- «Білий Барс» БЦ Bars 1:9 Kijinka 2003 «Крижинка - 03»
protocol «Сокіл - 2003» Sokol 0:10 Pridniprovsk «Придніпровськ»
30.01.2016 (неділя)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 1:0 Kijinka 2003 «Крижинка - 03»
protocol «Сокіл - 2003» Sokol 0:15 Donbas «Донбас»
31.01.2016 (неділя)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 7:5 Kijinka 2003 «Крижинка - 03»
protocol «Сокіл - 2003» Sokol 0:17 Donbas «Донбас»

лютий

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
13.02.2016 (субота)
protocol «Крижинка - 03» Kijinka 2003 6:1 Sokol «Сокіл - 2003»
- «Донбас» Donbas 15:0 Bars «Білий Барс» БЦ
14.02.2016 (неділя)
protocol «Крижинка - 03» Kijinka 2003 5:0 Sokol «Сокіл - 2003»
- «Донбас» Donbas 16:0 Bars «Білий Барс» БЦ

березень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
06.03.2016 (неділя)
- «Білий Барс» БЦ Bars 2:17 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Донбас» Donbas 5:1 Kijinka 2003 «Крижинка - 03»
07.03.2016 (понеділок)
- «Білий Барс» БЦ Bars 0:12 Pridniprovsk «Придніпровськ»
- «Донбас» Donbas 11:1 Kijinka 2003 «Крижинка - 03»
19.03.2016 (субота)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 4:3 Donbas «Донбас»
protocol «Сокіл - 2003» Sokol 2:12 Bars «Білий Барс» БЦ
20.03.2016 (неділя)
- «Придніпровськ» Pridniprovsk 5:4 Б
Donbas «Донбас»
protocol «Сокіл - 2003» Sokol 5:3 Bars «Білий Барс» БЦ
30.03.2016 (субота)
- «Білий Барс» БЦ Bars 0:22 Donbas «Донбас»
31.03.2016 (неділя)
- «Білий Барс» БЦ Bars 1:14 Donbas «Донбас»

Календар ПУ U-15 (Юнаки 2001/2002 р.н.)

   Першість України з хокею з шайбою серед юнаків 2001-02 р.н. (U-15)

   Сезон 2015/2016

жовтень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
24.10.2015 (субота)
protocol «Сокіл 2002» sokil 70 3:5 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
25.10.2015 (неділя)
protocol «Сокіл 2002» sokil 70 1:10 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
31.10.2015 (субота)
protocol «Крижинка 2001»
Ldinka 2001 7:4 sokil 70 «Сокіл 2002»

листопад

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
01.11.2015 (субота)
protocol «Крижинка 2001»
Ldinka 2001 5:3 sokil 70 «Сокіл 2002»
10.11.2015 (вівторок)
protocol «Сокіл 2001» Sokol 9:1 sokil 70 «Сокіл 2002»
11.11.2015 (середа)
protocol «Сокіл 2001» Sokol 21:4 sokil 70 «Сокіл 2002»
21.11.2015 (субота)
protocol «Сокіл 2001» Sokol 8:3 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
22.11.2015 (неділя)
protocol «Сокіл 2001» Sokol 4:2 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»

грудень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
05.12.2015 (субота)
protocol «Дніпро» Piranii logo 1 9:1 sokil 70 «Сокіл 2002»
06.12.2015 (неділя)
protocol «Дніпро» Piranii logo 1 8:2 sokil 70 «Сокіл 2002»
08.12.2015 (субота)
protocol «Сокіл 2001» Sokol 2:5 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
09.12.2015 (неділя)
protocol «Сокіл 2001» Sokol 0:10 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
11.12.2015 (п'ятниця)
- «Дніпро» Piranii logo 1 7:1 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
12.12.2015 (субота)
- «Дніпро» Piranii logo 1 8:2 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
- «Крижинка 2001» Ldinka 2001 0:6 Piranii logo 1 «Дніпро»
12.12.2015 (субота)
- «Крижинка 2001» Ldinka 2001 1:3 Piranii logo 1 «Дніпро»
19.12.2015 (четвер)
protocol «Галицькі Леви»
Gal Levy logo 13:2 sokil 70 «Сокіл 2002»
20.12.2015 (п'ятниця)
protocol «Галицькі Леви»
Gal Levy logo 15:0 sokil 70 «Сокіл 2002»
26.12.2015 (четвер)
- «Галицькі Леви»
Gal Levy logo 4:3 Б
Piranii logo 1 «Дніпро»
27.12.2015 (п'ятниця)
- «Галицькі Леви»
Gal Levy logo 4:1 Piranii logo 1 «Дніпро»

січень

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
13.01.2016 (середа)
- «Дніпро» Piranii logo 1 3:0 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
14.01.2016 (четвер)
- «Дніпро» Piranii logo 1 3:4 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
17.01.2016 (неділя)
protocol «Крижинка 2001»
Ldinka 2001 4:3 Sokol «Сокіл 2001»
20.01.2016 (середа)
protocol «Крижинка 2001»
Ldinka 2001 1:6 Sokol «Сокіл 2001»
23.01.2016 (субота)
protocol «Сокіл 2002» sokil 70 1:10 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
24.01.2016 (неділя)
protocol «Сокіл 2002» sokil 70 3:2 Б Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
29.01.2016 (п'ятниця)
protocol «Сокіл 2002» sokil 70 2:13 Sokol «Сокіл 2001»
30.01.2016 (субота)
protocol «Сокіл 2002» sokil 70 5:16 Sokol «Сокіл 2001»
- «Галицькі Леви» Gal Levy logo 6:1 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
31.01.2016 (неділя)
- «Галицькі Леви» Gal Levy logo 10:1 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
- «Крижинка 2001» Ldinka 2001 0:5 Gal Levy logo «Галицькі Леви»

лютий

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
01.02.2015 (понеділок)
- «Крижинка 2001» Ldinka 2001 1:8 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
06.02.2015 (субота)
protocol «Сокіл 2001» Sokol 1:2 Piranii logo 1 «Дніпро»
07.02.2015 (неділя)
protocol «Сокіл 2001» Sokol 0:4 Piranii logo 1 «Дніпро»
08.02.2015 (понеділок)
protocol «Сокіл 2002» sokil 70 1:13 Piranii logo 1 «Дніпро»
09.02.2015 (вівторок)
protocol «Сокіл 2002» sokil 70 0:12 Piranii logo 1 «Дніпро»
13.02.2015 (субота)
protocol «Галицькі Леви»
Gal Levy logo 6:4 Sokol «Сокіл 2001»
14.02.2015 (неділя)
protocol «Галицькі Леви»
Gal Levy logo 8:1 Sokol «Сокіл 2001»
20.02.2015 (субота)
protocol «Дніпро» Piranii logo 1 7:5 Sokol «Сокіл 2001»
21.02.2015 (неділя)
protocol «Дніпро» Piranii logo 1 9:5 Sokol «Сокіл 2001»
Команди ДЮСШ
«Сокіл 2001» (ПУ)
Команда та тренери
Календар
Шахматка
Турнірна таблиця
«Сокіл 2002» (ПУ)
Команда та тренери
Календар
Шахматка
Турнірна таблиця
«Сокіл 2003» (ПУ)
Команда та тренери
Календар
Шахматка
Турнірна таблиця
«Сокіл 2004» (ПУ)
Команда та тренери
Календар
Шахматка
Турнірна таблиця
«Сокіл 2005-06» (ВЧК)
Команда та тренери
Календар
Шахматка
Турнірна таблиця
Проверка тИЦ и PR